Edyta Pazura podejrzała, jak Cezary Pazura bawi się z najmłodszą córką. My patrzymy na wnętrze pokoju Rity. Jest szaro, ale nie ponuro

Edyta Pazura pokazała wnętrze pokoju najmłodszej córki, Rity. Przestrzeń nie jest urządzona w stylu typowym dla małych dziewczynek. Przy okazji żona aktora przemyciła obrazek, na którym tata i córka uroczo spędzają razem czas.

Edyta Pazura postanowiła odświeżyć pokój swojej córeczki, Rity. Najmłodsza pociecha Pazurów niedawno skończyła trzy lata, więc jej mama uznała to za dobry czas na zmiany. Niegdyś białe ściany, teraz zachwycają szarą elegancją. W tym niezwykle modnym ostatnio kolorze są również niektóre dodatki i gadżety. Pazura postawiła też na kolorowe akcenty, które przełamują szarą rutynę. Spójrzcie, jak wygląda małe królestwo Rity po zmianach.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura pokazała pokój Rity. Na sesję załapał się również Cezary

Edyta Pazura już raz pokazywała swoim obserwatorom urządzony na nowo pokój. Teraz zdecydowała się dodać relacje, na których widać jak wnętrze wygląda na co dzień, kiedy jest używane przez Ritę i resztę domowników. Przy okazji mama dziewczynki zdradziła, jak córka spędza wolne chwile z ojcem, który z racji zapracowania, ostatnio rzadko pojawia się w domu.

Dzisiaj tak zaczynamy dzień. Mamy Czarka mało w domu, bo gra w dwóch produkcjach. Szczególnie Rita to odczuwa - napisała Pazura w opisie do fotografii, na której popularny aktor czyta córce książkę.

Rita Pazura, Cezary PazuraRita Pazura, Cezary Pazura Instagram, @edyta_pazura

Edyta Pazura idzie z duchem czasu. Nie kupuje Ricie wielu zabawek

Jak dowiadujemy się z InstaStories Edyty Pazury, kobieta zdecydowała się kierować ideą zero waste i nie kupuje najmłodszej córce nowych zabawek. Większość rzeczy, które posiada Rita, były już w przeszłości wykorzystane przez starsze rodzeństwo.

Mamy w czym wybierać. Większość zabawek jest po Amelii i Antosiu - wyznała Edyta Pazura.

Rita PazuraRita Pazura Instagram, @edyta_pazura

Jak podoba wam się pokój najmłodszej pociechy Pazurów?

Więcej o: