Małgorzata Rozenek i Omenaa Mensah popijają szampana na luksusowym jachcie. Co za sylwetki. "Cudowny czas"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan relacjonują w sieci romantyczne wakacje we Włoszech. W piątek para wypoczywała na luksusowym jachcie w doborowym towarzystwie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno zakończyli rodzinną przygodę w Szwecji. Para razem z dziećmi i psami zwiedzała najciekawsze zakątki kraju w kamperze, co na bieżąco pokazywała w mediach społecznościowych. Nie obyło się bez dramatów i wpadek, jednak ostatecznie wyjazd zakończył się sukcesem. Teraz małżeństwo całkowicie zmieniło kierunek i wyjechało do Włoch.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek jak łowca burz. Zrelacjonowała szalejącą pogodę

 Małgorzata Rozenek i Omena Mensah popijają szampana na luksusowym jachcie

Tym razem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan postawili na komfort i we Włoszech zameldowali się w jednym z luksusowych hoteli. Raczą się tam pysznym jedzeniem i wspaniałymi widokami. W piątek po raz kolejny bawili się w towarzystwie Omeny Mensah i jej męża Rafała Brzoski, z którymi podziwiali okolicę z pokładu luksusowego jachtu.

To miła odmiana, jeśli chodzi o przestrzeń. W kamperze byliśmy na dziesięciu metrach w siedem osób. To jezioro rozszerzyło nam horyzonty - powiedział na InstaStories Radosław Majdan.
Kochani, to jest piękne miejsce, przepiękna linia brzegowa i zabytki. Spędzamy tu cudowny czas - dodała Małgorzata Rozenek.

"Perfekcyjna" pochwaliła się także kadrami, na których obie z prezenterką pozują w strojach kąpielowych i lampą trunku w ręce. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii nad tekstem.

Przypomnijmy, że w czwartek obie pary wybrały się też na wspólną kolację. Rozenek relacjonowała na Instagramie, jak drastycznie w czasie ich spotkania zmieniła się pogoda. Celebrytka nie ukrywała przerażenia oraz pokazała jakiej wielkości grad bombardował lokal. Jesteście ciekawi ich kolejnych przygód? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA