Wojciechowska przestała obserwować Kossakowskiego na Instagramie. Kiedy ostatni raz chwalili się wspólnymi zdjęciami? Oj, dawno

Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że informacje o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego nie są wyłącznie plotkami.

Nie milkną echa doniesień o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Podróżniczka nie obserwuje już swojego męża na Instagramie, a dziennikarz nie nosi ślubnej obrączki (po raz ostatni widzimy ją na zdjęciach z lutego 2021 roku).

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tańczą na weselu

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska nie są już razem?

Wiele wskazuje na to, że związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego to już przeszłość. Na zdjęciach, które dziennikarz ostatnio zamieścił na Instagramie (np. na fotografii z mandatem), widać, że nie nosi już obrączki. Z kolei na profilu Martyny próżno szukać jej męża wśród obserwowanych użytkowników. Najwyraźniej podróżniczka usunęła go z tej listy.

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska opowiedziała o chorobie. Lekarze nie dawali jej szans na macierzyństwo. "Pogodziłam się z tą myślą"

Co więcej, wspólnych zdjęć na obu profilach również jest jak na lekarstwo. Przemek Kossakowski po raz ostatni opublikował fotografię z żoną w październiku ubiegłego roku, natomiast Martyna chwaliła się związkiem w styczniu 2021 roku. Później zapadła cisza w eterze.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - doniesienia o rozstaniu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się 16 października 2020 roku. Początkowo wszystko wskazywało na to, że są jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie.

W środę portal Pudelek doniósł jednak, że para nie jest już razem. Mało tego, Kossakowski ponoć wyprowadził się z domu zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Dla Kossakowskiego nie byłby to pierwszy rozwód.

Do tej pory ani Wojciechowska, ani Kossakowski nie skomentowali wprost informacji o rozstaniu. Fani Martyny Wojciechowskiej dopytują się na jej Instagramie o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim, ta jedynie wrzuciła wymowny wpis.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.