Fani Martyny Wojciechowskiej dopytują o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. Wrzuciła wymowny wpis. "Cisza"

Ponoć to koniec związku Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Fani zaczęli dopytywać podróżniczkę o relację z partnerem. Ta dodała nowy, wymowny post.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem? Takie doniesienia pojawiły się na jednym z portali. W związku z tym fani podróżniczki zaczęli dopytywać ją, jaka jest prawda. Ona dodała wymowny wpis.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Śpię w biżuterii. Opowiedziała o pierścionku zaręczynowym

Martyna Wojciechowska zapytana o rozstanie z Przemkiem Kossakowskim. Dodała wymowne zdjęcie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pobrali się w 2020 roku. Wcześniej przez dłuższy czas ukrywali swój związek, a także nie mówili o zbliżającym się ślubie. Dopiero po ceremonii ogłosili, że zostali mężem i żoną. Internauci szybko uznali ich za jedną z bardziej zgranych par w polskim show-biznesie. I choć zdawało się, że miłość i ich wspólna pasja połączą ich na zawsze, to ponoć wcale tak nie jest. Portal Pudelek donosi, że zaledwie kilka miesięcy po ślubie w związku podróżników nastąpił kryzys. Ponoć to Przemek Kossakowski podjął decyzję o rozstaniu i wówczas wyprowadził się z domu.

Wojciechowska, jak i Kossakowski znani są z tego, że niezbyt często lubią poruszać bardzo prywatne kwestie publicznie, więc na razie oficjalnie nie potwierdzili krążących doniesień. Część fanów podróżniczki miało jednak nadzieję, że odpowie na ich pytania, które zadawali jej pod jednym z ostatnich wpisów na Instagramie.

Czy ktoś wie czy rozwód to prawda, bo nie wiem czy odlajkować Kossakowskiego.
Czy to prawda, że koniec Pani małżeństwa?
Pani Martyno, gdzie się podziałał Przemek? - czytamy pod wpisem.

Martyna Wojciechowska nie odpowiedziała na te komentarze. Zamiast niej zaczęły odpisywać jej obserwatorki, które uznały, że to nietaktowne zadawać takie pytania. Kilka godzin po tym, jak w sieci pojawiły się rewelacje na temat Wojciechowskiej i Kossakowskiego, podróżniczka dodała nowy wpis. Jest bardzo wymowny. Opublikowała zdjęcie kobiety na hamaku, a także krótki, ale być może znaczący opis.

Cisza - napisała Martyna Wojciechowska.

Być może w ten sposób chciała dać znać, że nie zamierza głośno komentować rzekomego rozstania z Przemkiem Kossakowskim. Jeśli faktycznie się rozstali, to zapewne liczy na wspomnianą ciszę i brak rozgłosu.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.