Anne Hathaway przyłapana na planie. Aktorka znacząco zmieniła fryzurę. Wygląda bardzo dziewczęco

Anne Hathaway została przyłapana przez paparazzich na planie nowej produkcji. Aktorka zagra w nowym serialu Apple "WeCrashed". Partnerował jej będzie Jared Leto.

Anne Hathaway uchodzi za jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Hollywood. Aktorka ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych i otrzymała nawet Oscara za główną rolę w musicalu "Nędznicy". Po wielu intensywnych latach pracy zdecydowała się nieco zwolnić i skupić się bardziej na życiu rodzinnym. Dwa lata temu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Od tamtej pory usunęła się w cień show-biznesu. Pod koniec 2019 roku aktorka urodziła kolejną pociechę i zaszyła się w domowym zaciszu. Jak się okazuje, postanowiła na dobre wrócić na ekrany, a najnowsze zdjęcia paparazzich są najlepszym tego dowodem.

Zobacz wideo Anne Hathaway i Dev Patel o miłości, czyli zwiastun serialu "Modern Love"

Anne Hathaway przyłapana na planie serialu. Aktorka postawiła na nową fryzurę

Anne Hathaway została niedawno przyłapana przez paparazzich na planie nowego serialu. Fotografowie uchwycili aktorkę w Nowym Jorku. Miała na sobie luźne dżinsy, białą koszulę i oversizową, czarną marynarkę. Naszą uwagę zwraca jednak odświeżona fryzura. Anna Hathaway nieco skróciła włosy i ułożyła je inaczej, niż miała to w zwyczaju dotychczas. W takim wydaniu wygląda bardzo dziewczęco!

Anne HathawayAnne Hathaway EAST NEWS

Więcej zdjęć Anne Hathaway z planu "WeCrashed" zobaczycie w naszej galerii u góry strony 

Zdjęcia Anne Hathaway zostały zrobione na planie "WeCrashed". To ośmioodcinkowy mini serial produkcji Apple TV, w którym partnerował jej będzie Jared Leto. Główny wątek fabularny nadchodzącej produkcji skupi się na Adamie Neumannie, szefie WeWork. Dwa lata temu o wcześniej wymienionej firmie było głośno, ponieważ wyszło na jaw, że biznes założony przez Neumana jest oszustwem. Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Matylda Damięcka komentuje finał Euro 2020Damięcka grafiką komentuje wygraną Włochów na Euro. Nie wszyscy zrozumieli, o co chodzi

ZOBACZ TEŻ: Kamil Stoch na otwarciu galerii. Zabrał ze sobą Ewę. Piękna, stylowa i skromna. Tę bluzkę będzie chciała mieć każda Polka

Więcej o: