Anne Hathaway urodziła! Dostrzeżono ją z nosidełkiem dla dziecka

Anne Hathaway urodziła swoje drugie dziecko! Choć gwiazda nie potwierdziła jeszcze tej informacji, paparazzi dostrzegli ją na mieście z nosidełkiem dla niemowlęcia.

Anne Hathaway i Adam Shulman powitali na świecie drugie dziecko. Para nie pochwaliła się jeszcze narodzinami oficjalnie, jednak czujni fotoreporterzy zauważyli aktorkę z mężem, 3-letnim synkiem i nosidełkiem dla niemowlęcia na mieście. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda "Diabeł ubiera się u Prady" urodziła.

Anne Hathaway urodziła

Anne Hathaway urodziła swoje drugie dziecko najpewniej w ostatnich dniach. Jeszcze trzy tygodnie temu była w 37. tygodniu ciąży i chwaliła się prezentami urodzinowymi na Instagramie. Paparazzi przyłapali ją w Connecticut 8 grudnia, jak przechadzała się z mężem Adamem Shulmanem i synkiem. Uwagę zwróciło nosidełko dla malucha. Zdjęcia zobaczycie TUTAJ > > >

 

Choć na zdjęciach widać było wyłącznie kocyk, wszystko wskazuje na to, że pod nim skrywało się niemowlę. Na zbliżeniach widać też, że Anne Hathaway nie ma już ciążowego brzuszka, którym jeszcze niedawno chwaliła się na ściankach.

Aktorka miała pojawić się ostatnio pod koniec listopada na premierze filmu "Dark Waters", jednak w ostatniej chwili odwołała swoją obecność.

Anne Hathaway o trudnościach z zajściem w ciążę

Anne Hathaway w 2016 urodziła pierwsze dziecko, synka Jonathana. Kiedy ogłosiła, że ponownie jest w ciąży, wyznała również, że długo walczyła z mężem, żeby w ogóle się to udało.

Wszyscy, którzy kiedykolwiek borykali się z niepłodnością i problemem z poczęciem dziecka: wiedzcie, że dla mnie to też była kolejny raz droga przez mękę - napisała na Instagramie.

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

Anne Hathaway możecie zobaczyć m.in. w filmie "Modern Love":

Zobacz wideo
Więcej o: