Maffashion potwierdza zaręczyny z Fabijańskim. Zdjęcie piękne, pierścionek jeszcze piękniejszy!

Maffashion odpowiadała na pytania internautów. Fani wykorzystali okazję i zapytali o zaręczyny. Blogerka pokazała zdjęcie, które świadczy o tym, że jest narzeczoną Sebastiana Fabijańskiego.

Maffashion i Sebastian Fabijański tworzą szczęśliwą parę. 10 miesięcy temu na świat przyszedł ich pierwszy syn. Para postanowiła nie ogłaszać, że blogerka jest w ciąży, chociaż czujni obserwatorzy wypatrzyli kilka szczegółów, które zdradziły tajemnicę. Doszukali się także innych szczegółów z życia prywatnego pary, która... się zaręczyła!

Sebastian Fabijański z synemFabijański świętuje urodziny z Bastkiem na kolanach. Mają identyczne miny: Klony

Zobacz wideo

Maffashion zaręczyła się z Sebastianem Fabijańskim. Zdjęcie piękne, pierścionek jeszcze piękniejszy!

Relacja Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od początku rozwijała się dynamicznie. Krótko po rozpoczęciu znajomości postanowili założyć rodzinę. Chronią swoją prywatność i relację trzymają z dala od blasku fleszy. Co jakiś czas para dzieli się jednak na Instagramie zdjęciami Bastiana.

Maffashion i Sebastian FabijańskiFabijański wyznał, że jest dzieckiem alkoholika. Maff odniosła się do jego wypowiedzi

Ostatnio Julia zorganizowała Q&A. Kuczyńska została poproszona przez jednego z obserwatorów o dodanie zdjęcia, na którym jest zaręczona. Blogerka opublikowała kadr, który pochodzi z sesji okładkowej do magazynu "Fashion Magazine". Celebrytka pozuje w różowych włosach, futrze i wzorzystych, czarnych rajstopach. Przy twarzy trzyma dłoń, na której błyszczy pierścionek. Fotografia powstała zimą 2019 roku. Co więcej, to właśnie w tamtym czasie w mediach pojawiły się informacje o tym, że Julia i Sebastian się zaręczyli. Jednak sami zainteresowani nie potwierdzili wtedy tej informacji. 

Więcej o: