Marieta Żukowska rozstała się z partnerem. Poszło o pieniądze? "Zarabiała więcej od niego"

Marieta Żukowska rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i ojcem jej córki. Kością niezgody pomiędzy partnerami były m.in. kwestie finansowe.

Marieta Żukowska dała się poznać widzom, grając w takich produkcjach jak: "M jak miłość", "Londyńczycy" czy "Botoks". Teraz aktorka ma zapewniony angaż w serialu "Barwy szczęścia". Choć w jej życiu zawodowym wszystko układało się pomyślnie, Żukowska musiała zmierzyć się z osobistymi problemami. Jej wieloletni związek z Wojciechem Kasperskim - reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym, dobiegł końca. 

Zobacz wideo

Marieta Żukowska rozstała się z partnerem

Marieta wraz z partnerem wychowywała córkę, która dziś ma dziewięć lat. Para wiodła spokojne życie. Do rozpadu ich związku przyczyniła się między innymi pandemia koronawirusa. Jak donosi Pudelek Żukowska i Kasperski nie są już razem. Kością niezgody między partnerami były kwestie finansowe.

Od dawna mieli problemy w związku, ale z powodu pandemii ostatni rok był szczególnie trudny. Partnerowi Mariety trudno było realizować jakiekolwiek projekty filmowe, bo w niepewnych czasach zamrożono źródła ich finansowania. Kariera Mariety z kolei nabrała rozpędu. Dostała rolę w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy", jest też gwiazdą "Barw szczęścia". Od dawna zarabiała więcej niż jej partner.

Początkowo fakt, że aktorka rozwija swoją karierę i zarabia pieniądze, nie stanowił problemu. Jednak z czasem kwestie finansowe stały się powodem kryzysu pomiędzy partnerami. Podobno Marieta nie mogła liczyć na wsparcie ukochanego.

Marieta chciałaby czuć się w związku bezpiecznie, mieć w partnerze wsparcie - także emocjonalne. Na to niestety nie mogła liczyć. Dlatego ostatecznie podjęła decyzję o rozstaniu - dodaje źródło.

Życzymy aktorce, aby szybko odnalazła szczęście.

Więcej o: