Justyna Gradek przyłapana na plaży w towarzystwie rumuńskiego milionera. Co na to mąż modelki?

Justyna Gradek i Alex Bodi zostali przyłapani przez paparazzi na plaży. W lokalnej telewizji wyemitowano nawet materiał, w którym wspomniano o modelce i rumuńskim milionerze. Co na to mąż Gradek?

Justyna Gradek, choć rozstała się ze swoim partnerem, oficjalnie dalej jest jego żoną. Modelka i zawodnik MMA, Karol Miśkiewicz, są w trakcie rozwodu i wygląda na to, że już wkrótce każde z nich pójdzie w swoją stronę. Tymczasem Justyna Gradek poczyniła już krok do przodu, jeszcze zanim na dobre zakończyła swoje małżeństwo. Jak podaje wp.pl, modelka spotyka się z rumuńskim milionerem, z którym została zauważona podczas wspólnych imprez.

Doda Radosław Majdan Małgorzata RozenekInternautka obraża Rozenek pod postem Dody. Zażenowana Rabczewska szybko odpowiada

Zobacz wideo Influencerzy zdradzają swoje największe wady. Niektóre dyskusyjne! [Lista Plotka]

Justyna Gradek ma nowego partnera. To rumuński milioner. Co na to jej mąż?

Rzeczonym milionerem jest Alex Bodi. Mężczyzna miał zjawić się na jednej z imprez w towarzystwie Justyny Gradek, a później pochwalić się tym w sieci. Portal wp.pl wspomniał również, że para została sfotografowana przez paparazzi. W rumuńskiej telewizji wyemitowano natomiast materiał, w którym wspomniano o tym, w czyim towarzystwie milioner wypoczywał na plaży. Na nagraniu widać, że para nie szczędzi sobie czułości, wspólnie zażywając kąpieli oraz przechadzając się po rozległej piaszczystej plaży.

 

Cristiano Ronaldo z rodziną na wakacjachRonaldo na luksusowym jachcie z rodziną. Syn sportowca idzie w jego ślady

Rumuńscy dziennikarze postanowili zapytać o zdanie męża modelki. Zawodnik MMA nie ukrywał, że nie zdawał sobie sprawy z tego, że jego była partnerka ma już kogoś innego.

Nie chcę kłamać, to prawda, wciąż jesteśmy małżeństwem. Dla mnie to wszystko, co się dzieje, jest szokiem. Dowiedziałem się z mediów. Nie mam nic więcej do powiedzenia - podaje serwis wp.pl.

Justyna Gradek jak na razie nie poinformowała oficjalnie o nowej relacji.

ZOBACZ TEŻ: Jodie Foster z żoną na czerwonym dywanie w Cannes. Panie pojawiły się w kolorystycznie kontrastujących kreacjach

Więcej o: