Jodie Foster z żoną na czerwonym dywanie w Cannes. Panie pojawiły się w kolorystycznie kontrastujących kreacjach

Jodie Foster i jej żona Alexandra Hedison zachwyciły fotoreporterów na czerwonym dywanie festiwalu w Cannes. Aktorka podczas gali odebrała honorową nagrodę - Złotą Palmę.

Od 6 do 17 lipca potrwa 74. Festiwal Filmowy w Cannes. W tym roku święto kina różni się nieco od poprzednich edycji - wydarzenie stawia bowiem na ekologię. Jedną ze zmian jest obowiązek wpłacenia przez każdego uczestnika po 20 euro, w ramach planu zmniejszenia śladu węglowego Cannes. Gwiazdy podczas pierwszego dnia chętnie przyjechały na Lazurowe Wybrzeże, aby zaprezentować się na prestiżowym czerwonym dywanie. Należy do nich Jodie Foster, która na legendarną imprezę wybrała się ze swoją żoną Alexandrą Hedison.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Festiwal w Cannes. Jodie Foster z żoną Alexandrą Hedison

Panie pojawiły się na czerwonym dywanie w kolorystycznie kontrastujących kreacjach. Obie miały na sobie długie suknie - Foster postawiła na biel, zaś Hedison na granat wchodzący w czerń. 

 

Wybranka Foster, Alexandra Hedison, jest fotografką oraz reżyserką. Artystki pobrały się w 2014 roku. Foster o swojej orientacji seksualnej powiedziała podczas odbierania Złotego Globu w 2013 roku. Panie od sześciu lat wspólnie wychowują dwóch synów Foster, którzy przyszli na świat kolejno w 1998 i 2001 roku, kiedy związana była z producentem filmowym Cydney'em Bernardem.

Jodie Foster podczas gali odebrała - z rąk samego Pedro Almodovara - honorową Złotą Palmę. Aktorka została uhonorowana statuetką za całokształt dokonań oraz wyjątkową osobowość, angażującą się także w problemy naszych czasów. Więcej stylizacji i zdjęć hollywoodzkich gwiazd z pierwszego dnia Festiwalu Filmowego w Cannes możecie obejrzeć klikając tutaj. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. Helen Mirren, Jessica Chastain, Soko czy Andie MacDowell.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.