"Love Island". Angela odniosła się do reakcji Arsena na jej zarzuty. "Nie przeprosił" [PLOTEK EXCLUSIVE]

We wtorek Angela z "Love Island" stwierdziła, że Arsen, z którym rozstała się kilka dni temu, bardzo szybko pocieszył się w ramionach innej dziewczyny. Drama trwa jednak dalej.

Angela z "Love Island" poinformowała na swoim koncie na Instagramie o niewłaściwym zachowaniu byłego partnera. Stwierdziła, że jednego dnia wyznawał jej miłość, a kolejnego się z nią rozstał. Domyślała się, że za jego zachowaniem kryje się coś więcej. I najwyraźniej miała rację, bo niecały tydzień później wybrał się na wakacje z Oliwią z drugiej edycji randkowego show. Angela odniosła się do reakcji (a raczej braku) byłego chłopaka na jej zarzuty.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" oskarża Arsena o zdradę

Angela z "Love Island" o zachowaniu Arsena

Angela i Arsen z "Love Island" zaczęli być ze sobą w programie, a po opuszczeniu wyspy spędzali ze sobą większość czasu. We wtorek ona wspomniała, że nie miała okazji poznać wcześniej Oliwki, co oznacza, że Arsen też jej wcześniej nie znał. Można się więc zastanawiać, czy jego romans zaczął się jeszcze wtedy, gdy był z Angelą. W końcu sprawa jest świeża, bo rozstanie pary nastąpiło zaledwie tydzień temu, a już po pięciu dniach Arsen wybrał się na wczasy z nową koleżanką. Byliśmy ciekawi, czy chłopak próbował się jakoś wytłumaczyć z tak szybkiego pocieszenia się w ramionach Oliwki. Okazuje się, że zupełnie nie.

Nie odezwał się do mnie po moich InstaStories, nie przeprosił, nie zabrał głosu - powiedziała Angela w rozmowie z Plotkiem.

Postanowiliśmy zapytać tę dwójkę o opinie na temat oskarżeń wysuniętych ze strony Angeli. Niestety, dotychczas nie otrzymaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Myślicie, że jest jakieś logicznie wytłumaczenie tak szybkiego nawiązania relacji Oliwii i Arsena?

Zobacz też: "Love Island". Angela na zdjęciach z filtrem i bez. Na jednym wygładzona twarz, na drugim widoczne pory. "Niezłe oszustwo"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.