Małgorzata Rozenek w sukience mini prezentuje długie nogi i zachwyca fanów. "Co za sylwetka. Brak słów!"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z ostatniego wyjścia przed rodzinnymy wakacjami w kamperze. Internauci nie mogą wyjść z podziwu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan właśnie wyruszają w podróż kamperem po Skandynawii. Sama zainteresowana o wycieczce mówiła już jakiś czas temu i obiecywała, że wszystko dokładnie zrelacjonuje w sieci. Na dzień przed planowaną podróżą zdecydowała się ostatni raz zrobić się na bóstwo. I świetnie jej to wyszło, o czym świadczą zachwyty internautów w komentarzach.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o Małgorzacie Rozenek: Pociła tyłek na moim parkiecie

Małgorzata Rozenek w sukience mini prezentuje długie nogi i zachwyca fanów

Małgorzata Rozenek ostatni wieczór przed wyjazdem spędziła wraz z mężem w towarzystwie znajomych. Tego wieczoru zaprezentowała się w krótkiej, wzorzystej sukience, która idealnie podkreślała jej długie nogi. Fani nie omieszkali skomentować świetnej stylizacji i formy celebrytki w komentarzach.

Co za sylwetka. Brak słów!
Nogi do nieba!
Stylówka ekstra. Jak zawsze - zachwalają pod zdjęciem.
 

Małgosia przyznała, że jeszcze długo nie będzie miała okazji się tak stroić. Całą rodzinę Majdanów czeka wycieczka kamperem.

To ostatni raz, przez następne dwa tygodnie, kiedy wyglądamy jak ludzie. Od jutra: flanele, polary, kalosze i raczej brak make-upu i włosy czesane wiatrem i to właśnie będzie najpiękniejsze. Cudownej niedzieli a jak będziecie się nudzić, zapraszam na story i do relacji wyróżnionej #majdansontour #wielkieszwedzkiewakacje na prawdziwy, bez upiększeń i montażu zapis wakacji pięcioosobowej rodziny z 4 psami, która pierwszy raz jedzie kamperem i to tam, gdzie zapowiadają deszcz do końca. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!! - napisała.

Będziecie śledzić ich przygodę?

ZOBACZ TEŻ: Anna Dereszowska w pierwszym wywiadzie od ogłoszenia ciąży. Zdradziła, jak się czuje. "Wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko"

Więcej o:
Copyright © Agora SA