Anna Dereszowska w pierwszym wywiadzie od ogłoszenia ciąży. Zdradziła, jak się czuje. "Wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko"

Anna Dereszowska niedawno ogłosiła, że spodziewa się narodzin swojego trzeciego dziecka. Teraz aktorka nieco bardziej się otworzyła i opowiedziała o ciąży.

Anna Dereszowska po raz kolejny zostanie mamą. Radosną nowiną pochwaliła się za pomocą mediów społecznościowych, gdzie zamieściła zdjęcie z widocznym ciążowym brzuchem. Informację o ciąży udało jej się zatrzymać dla siebie i bliskich dość długo. Patrząc na zdjęcie, które opublikowała widać, że jest już w zaawansowanej ciąży. Pierwszy raz od ogłoszenia radosnej nowiny, udzieliła wywiadu

Zobacz wideo Dereszowska o plagiacie sukienki

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży

Anna Dereszowska dotychczas wychowywała dwójkę dzieci - 13-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego Maksa, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana. Aktorka opowiedziała, jak przygotowuje dzieci do przyjścia na świat kolejnej pociechy.

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni - to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją - powiedziała Anna Dereszowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN"

Aktorka zdradziła też, jak się obecnie czuje. Okazuje się, że ma na tyle siły i energii, że na razie nie zamierza rezygnować z pracy.

 Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii "Tajemnicy zawodowej". Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy - dodała.

Mamy nadzieję, że aktorka do końca ciąży będzie czuć się znakomicie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA