W tej willi odpoczywała Małgorzata Rozenek podczas wakacji w Meksyku? Cena za jeden nocleg w tym miejscu jest zaskakująca

Małgorzata Rozenek-Majdan jeszcze kilka dni temu odpoczywała w Meksyku. Zatrzymała się w pięknym miejscu, które wygląda bardzo luksusowo. W sieci pojawiła się nazwa hotelu, w którym prawdopodobnie nocowała. Jakie są w nim ceny za nocleg?

Małgorzata Rozenek-Majdan, wraz z mężem i trzema synami - Stasiem, Tadziem i Heniem, pod koniec maja poleciała na egzotyczne wakacje. Kierunek, jaki obrała jej rodzina to Meksyk. Celebrytka z bliskimi zatrzymała się tam na kilka dni i nie obeszło się bez relacjonowania całego wypadu w mediach społecznościowych, gdzie można było zauważyć willę, w której mieszkali. Bardzo luksusowo, ale czy tanio?

Małgorzata RozenekAwantura o wygodne buty Rozenek. "Ciotka klotka ze stadionu"? Gosia broni

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek zatrzymała się w luksusowej willi w Meksyku?

Na instagramowym profilu o nazwie "Celebryta na wakacjach", którego twórca zajmuje się wyszukiwaniem hoteli i miejsc, w których spędzają wakacje celebryci, pojawiły się zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan na tle przeszklonego budynku, a także w należącym do niego basenie. Według informacji zamieszczonych na profilu rodzina celebrytki zatrzymała się w willi Mudra Tulum. Na jakie luksusy mogła tam liczyć?

Penthouse z 3 sypialniami i prywatnym basenem. Apartament ma rozmiar 334 metrów kwadratowych. Oprócz 3 sypialni znajdują się tam 3 łazienki. Główna sypialnia na wyposażeniu ma olbrzymią, luksusową garderobę, osobną łazienkę z prysznicem usytuowanym na świeżym powietrzu. Pozostałe 2 sypialnie są podobne rozmiarowo, maja po osobnej łazience każdy i małe tarasiki. W penthousie jest oczywiście salon, kuchnia, jadalnia. Obiekt oferuje 24 godzinną obsługę concierge. Dekoracji dopełnia ogród, egzotyczna roślinność, taras z widokiem na dżunglę, sala do jogi i ćwiczeń. Ten przepiękny hotel jest strzeżony. Oczywiście takie udogodnienia jak wifi, Netflix, parking, rowerki, obsługa hotelowa są gwarantowane – czytamy na stronie z ofertą.

Użytkownik, który prowadzi wspomniany profil doszukał się informacji o cenie noclegu w willi Mudra Tulum. Wbrew pozorom nie jest wysoka. Za noc, w zależności od terminu pobytu i pokoju, trzeba zapłacić ok. 2 tysiące złotych. Sporo, ale jednak patrząc na standard tego miejsca, zdaje się, że to adekwatna cena. Czasem celebryci zatrzymywali się podczas wakacji w miejscach, w których ceny za jeden nocleg wynosiły nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Zdjęcia z hotelu możecie zobaczyć w tutaj.

Tu zatrzymała się Małgorzata Rozenek na wakacjach w Meksyku?Tu zatrzymała się Małgorzata Rozenek na wakacjach w Meksyku? Instagram/celebrytanawakacjach

Kilka dni temu na profilu "Celebryta na wakacjach" pojawiła się też informacja o willi na Majorce, wartej 3,5 miliona euro, którą rzekomo kupili Anna i Robert Lewandowscy. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiRomantyczne wakacje na tle zachodu słońca Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Więcej o: