Andrzej Piaseczny wyznał, że jest gejem. Teraz wrzucił tajemniczą grafikę. Fani zgadują

Andrzej Piaseczny opublikował w sieci tytuł swojej piosenki, ale brakuje w nim liter. Do czego pije?

Andrzej Piaseczny z okazji 50. urodzin wydał nową płytę. Najnowsze wydawnictwo muzyka jest wyjątkowe, ponieważ znajduje się na nim utwór "Miłość" (tekst napisała jego przyjaciółka - Majka Jeżowska), za którego pośrednictwem dokonał coming outu. Dziś już nie boi się głośno wspierać osób o odmiennej orientacji seksualnej. Czyżby właśnie tego dotyczył jego nowy instagramowy wpis? Fani mają wątpliwości.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny wznosi toast z okazji 50. urodzin: J***ć PiS i Konfederację

Andrzej Piaseczny wyznał, że jest gejem. Teraz wrzucił tajemniczą grafikę. Fani zgadują

Odkąd Andrzej Piaseczny zdobył się na szczere wyznanie na temat swojego życia prywatnego i związku z mężczyzną, stał się bardzo aktywnym użytkownikiem Instagrama. Wrzuca wiele treści i nagrywa fanom monologi. Czego dotyczy jego najnowszy wpis? Wszystko jest owiane tajemnicą.

Chodź, przy_u_, prze_acz - napisał na czerwony tle.
 

Internauci oczywiście bez problemu odgadli, że chodzi o tytuł piosenki Andrzeja - "Chodź, przytul, przebacz". Dlaczego brakuje literek? Fani mają różne typy. Jedni komentują, pisząc kolejne słowa refrenu tego utworu, a drudzy wprost mówią, że akcja jest dla nich niezrozumiała. Piasek poinformuje o wszystkim już jutro, czyli 19 czerwca. Kto wie, może znów zaskoczy fanów i... zapozuje z partnerem? Na pewno o tym napiszemy!

ZOBACZ TEŻ: Michał Piróg o zwolnieniu Szpaka i Piaska z "The Voice". "Cieszę się, jak komuś uda się wyjść z bagna". Wie, co dzieje się za kulisami

Więcej o: