Anna Lewandowska trenuje na plaży, ale nie jest sama. Towarzyszy jej znany przystojniak. Dała mu wycisk

Anna Lewandowska przeprowadzi trening w każdych warunkach - nawet na plaży na Majorce. Tym razem nie towarzyszyła jej jednak Paulina Krupińska, a mąż prezenterki.

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu razem z córkami i przyjaciółmi wypoczywa na gorącej Majorce. Mimo urlopu trenerka nie zaniedbuje treningów. Mało tego, ostatnie ćwiczenia postanowiła wykonać na plaży. Do wspólnej aktywności w upalny dzień namówiła Sebastiana Karpiel-Bułeckę.

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Doda i Emil StępieńDoda była zdradzana przez Emila? Znajomy pary ujawnia kulisy ich rozstania

Anna Lewandowska trenuje na plaży. Nie jest sama. Towarzyszy jej znany muzyk

Podczas gdy Robert Lewandowski przygotowuje się do sobotniego meczu z Hiszpanią na Euro 2020, Anna Lewandowska korzysta z wolnych chwil na Majorce. Poza Laurą i Klarą towarzyszą jej także przyjaciele, m.in. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Wcześniej Lewandowska prowadziła na Instagramie relacje live z treningów, które wykonywała na tarasie luksusowego hotelu, w którym się zatrzymała, a kroku dzielnie dotrzymywała jej Krupińska. Podczas ostatnich aktywności na plaży z "Lewą" trenował natomiast mąż prezenterki.

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie oraz nagranie z ćwiczeń na plaży. Widzimy m.in., jak razem z Sebastianem wykonuje trening bokserski.

Sport ma być przyjemnością. Kiedy będziemy ćwiczyć z przymusu, prędzej czy później stracimy motywację - czytamy na Instagramie.
 

Fani od razu złapali haczyk, a pod postem trenerki posypały się pozytywne komentarze.

Treningi na świeżym powietrzu są najlepsze.
Tak, sport to ma być radość, a nie obowiązek i rutyna - piszą internauci.

Sylvester StalloneSylvester Stallone pogratulował 19-letniej córce ukończenia szkoły. Jest prześliczna!

Nie da się ukryć, że żona Roberta Lewandowskiego jest w świetnej formie. Przypomnijmy, że trenerka rok temu urodziła drugie dziecko i w ekspresowym tempie wróciła do formy. Jak sama wielokrotnie podkreśla, to zasługa regularnych ćwiczeń oraz zdrowej diety.

Więcej o: