Romantyczna Anna Lewandowska na Majorce. Dodała wiele wakacyjnych kadrów. "Czy to młoda Claudia Cardinale?"

Anna Lewandowska udała się na krótki wypad na Majorkę. Dodała zdjęcia, na których pozuje w romantycznej scenerii. Uwagę zwracają także jej stylizacje.

Anna Lewandowska wybrała się na Majorkę w towarzystwie Pauliny Krupińskiej. Obie panie biorą udział w przepięknych sesjach zdjęciowych. Jednak oprócz pozowania do zdjęć, korzystają także z pięknej pogody i odpoczywają w rajskich warunkach. Trenerka podzieliła się z fanami kilkoma kadrami z wyjazdu. Prezentuje się na nich inaczej niż zwykle. Pokazała swoją romantyczną odsłonę.

Zobacz wideo Romantyczna Anna Lewandowska na Majorce

Jennifer LopezJennifer Lopez wygina się na plaży. Czy to nagranie robił Ben Affleck?

Anna Lewandowska pozuje na Majorce. Dodała romantyczne zdjęcia

Anna Lewandowska swój pobyt relacjonuje na Instagramie. Nie tylko korzysta z gorących plaż, ale też aktywnie spędza czas. Wraz z Pauliną Krupińską wybrały się na przejażdżkę rowerową po wyspie. Nocując w luksusowym hotelu, cieszy się także lokalną kuchnią, wybierając zdrowe sałatki i zajadają się hiszpańskimi oliwkami. Na zdjęciach wykonanych przez towarzyszącą jej fotografkę, pozuje w jednoczęściowym, czarnym stroju kąpielowym, narzutce tego samego koloru, kapeluszu i okularach przeciwsłonecznych z białą oprawką. W ręce trzyma torbę z siatki, lecz nie byle jaką, a firmy Prada.

 

Anna Wendzikowska, Agnieszka KaczorowskaAnna Wendzikowska odniosła się do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej

Taka odsłona Anny w stylu vintage spodobała się fanom, którzy na co dzień przyzwyczajeni są do sportowych stylizacji trenerki. Została nawet porównana do włoskiej gwiazdy kina.

A kim jest ta piękna pani? Cudownie i kobieco.
Przepięknie kochana. Nie można się napatrzeć.
Czy to młoda Claudia Cardinale? Pięknie.
Ale cudowny retro klimat - piszą fanki na Instagramie.

Gwiazda dodała także nagranie, na którym przechadza się po dziedzińcu niczym z romantycznej telenoweli. Uwagę zwraca wakacyjna stylizacja. Czarna spódnica z frędzlami do kostek, krótka koszulka oraz kapelusz. Zdjęcia wykonane na Majorce prawdopodobnie znajdą się w nowym kalendarzu tworzonym przez gwiazdę. W publikacji z ubiegłego roku, w której znalazły się m.in. ćwiczenia, przepisy i teksty motywacyjne, opublikowano także wiele zdjęć z rajskich wakacji.

Anna Lewandowska w wakacyjnej stylizacjiAnna Lewandowska w wakacyjnej stylizacji fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Więcej o: