Jennifer Lopez na plaży. Tak naprawdę wyglądają jej włosy! Są krótsze i bardziej kręcone niż myśleliśmy

Gwiazdy uwielbiają chwalić się w sieci zarówno długimi wakacjami, jak i krótkimi wypadami z domu. Jakie miejsca wybierają najczęściej? Spontaniczne decyzje są najlepsze!

Wiosna zawitała na dobre, a przed nami coraz cieplejsze i piękniejsze dni. To idealny moment, by planować wakacyjne wyjazdy, lub pomyśleć o krótkich weekendowych wypadach za miasto. Nie masz pomysłu, jak zagospodarować sobie czas, a perspektywa nudnego siedzenia w domu ci się nie podoba? Zobacz, jak w takich przypadkach radzą sobie gwiazdy. Można się zainspirować!

Masz wolny weekend i nudzisz się w domu? Zaplanuj go w celebryckim stylu i baw się świetnie!

Zdecydowanie najbardziej pomysłowe są zagraniczne gwiazdy, które nie mają problemu z wykorzystaniem wolnego czasu. Najczęściej decydują się na wyjazdy do swoich pięknych posiadłości za miastem, leniuchując w basenie, na polu golfowym czy po prostu na plaży. Pionierką w tej dziedzinie jest Jennifer Lopez, która nie cierpi nudy. Kilka dni temu wybrała się na przykład z Benen Affleckiem na spontaniczną przejażdżkę do Montany. Zazwyczaj jednak regeneruje się na słońcu z widokiem na ocean.

 

Nie każdy ma jednak tyle szczęścia co Jennifer, by od tak pozwolić sobie na odpoczynek w słonecznej Kalifornii. Polskie gwiazdy też jednak nie należą do tych, którzy przesiadują ciągle w domu. Wystarczy wspomnieć o Julii Wieniawie, która odkąd zdradziła publicznie, że spotyka się z Nikodemem Rozbickim, stale podróżuje z ukochanym nie tylko po świecie, ale i po swoim kraju. Pewnego razu spakowała walizki i wyjechała w góry. Zdjęciami z tego romantycznego wypadu chwaliła się z dumą w sieci.

 

Jeśli nie góry, to oczywiście morze! Nie musisz nawet decydować się na wynajem apartamentu czy pokoju w hotelu. Pociągiem dojedziesz nad Bałtyk w kilka godzin, a przez parę kolejnych możesz cieszyć się ciepłym piaskiem na plaży i szumem kojących duszę fal. Doskonale wie o tym Katarzyna Cichopek oraz jej bliscy, którzy północny kierunek naszego kraju obierają bardzo często. I dobrze, warto powdychać trochę jodu.

 

Jeśli zamiast odpoczynku potrzeba wam jednak nieco zabawy i adrenaliny, świetnym rozwiązaniem są odwiedziny park rozrywki w Zatorze. Wystarczy zabrać ze sobą znajomych, dobry humor i zabawa gwarantowana! Przekonał się o tym jakiś czas temu Stuu ze swoją ekipą.

 

Zainspirowani? Gdzie niebawem wybierzecie się wy?

Więcej o: