Sylvester Stallone pogratulował 19-letniej córce ukończenia szkoły. Jest prześliczna! Przypomina swoją mamę

Córka Sylvestra Stallone ukończyła szkołę średnią. Z tej okazji słynny aktor opublikował na swoim profilu na Instagramie rodzinne zdjęcie z żoną i córkami. Co za piękności!

Najmłodsza córka Sylvestra Stallone,19-letnia Scarlet, ukończyła szkołę średnią. Dumny ojciec postanowił pochwalić się jej osiągnięciem na swoim profilu na Instagramie. Z tej okazji opublikował rodzinne zdjęcie, na którym możemy podziwiać jego piękną żonę Jennifer Flavin Stallone i trzy córki - wspomnianą Scarlet i jej starsze siostry - Sistine i Sophie.

Zobacz wideo

Córka Sylvestra Stallone skończyła szkołę średnią

Z okazji ukończenia przez córkę szkoły średniej, Stallone poza rodzinnym zdjęciem, pokazał też fotografię, na której absolwentka dzierży w dłoniach balony z napisami "Klasa 2021". Na Instagramie aktora pojawił się także kadr z ceremonii rozdania dyplomów. Zdjęcia opatrzył krótkim podpisem.

Gratulujemy ukończenia liceum naszej wspaniałej córce Scarlet!
 

Trzy tygodnie temu Scarlet skończyła 19 lat. Jej tata również poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem social media. Aktor zamieścił galerię zdjęć córki, jedno teraźniejsze i trzy archiwalne. Publicznie złożył jej wzruszające życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla naszej niesamowitej córki, Scarlet. Jesteś utalentowana, pokorna i hojna dla wszystkich. Nie ma słów, by wyrazić, jak cię kochamy.
 

Relacje Stallone z córkami są dla niego bardzo ważne. W zeszłym miesiącu podzielił się z fanami fotografią, na której widać jak wraz z najstarszą z nich, Sophie, gra w golfa. 

 

Córki słynnego aktora odziedziczyły urodę po pięknej mamie. Nic dziwnego, że dumny tata chętne chwali się swoimi pociechami w internecie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.