Agnieszka Kaczorowska tanecznym krokiem wraca na Instagram. Pokazuje układ z mężem, a internauci grzmią: Moda na sztuczność

Agnieszka Kaczorowska tanecznym filmikiem z Maciejem Pelą potwierdza, że może liczyć na wsparcie męża również wtedy, kiedy jest na językach wszystkich przeciwników jej postu o "modzie na brzydotę". Internauci jednak w małżeńskich kadrach doszukują się sztuczności.

Agnieszka Kaczorowska czuje się naturalna dzięki miłości męża? To właśnie do utworu Arethy Franklin "You make me feel like a natural woman" tańczy w niedzielne popołudnie w jego objęciach i dyskretnie porusza temat prawdziwego, kobiecego piękna. Wrzuciła do sieci nagranie, na którym z pomocą Macieja Peli obraca się w rytm muzyki. Romantyczne kadry nie wszystkim jednak przypadły do gustu, a internauci doszukują się w nich sztuczności i pozerstwa. Słusznie?

Takie tańce niedzielne… na ile stan pozwala - czytamy na profilu gwiazdy.

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska wróciła na Instagram i zabrała głos ws. ostatnich wydarzeń. "Dbam o siebie"

Kaczorowska tańczy z mężem, a internauci wypominają post o "brzydocie"

Znana jako Bożenka z "Klanu" aktorka przekonuje użytkowników Instagrama, że mimo medialnej burzy wokół jej słów na temat "mody na brzydotę" na co dzień może cieszyć się spokojem i wsparciem rodziny. Zapewnia, że dba o swój komfort i odcina się od krytycznych komentarzy. Na dowód pokazała, jak spędza weekend w towarzystwie ukochanego. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska tańczy w objęciach męża. Ciążowy brzuch nie przeszkadza jej w obrotach!

Internauci błyskawicznie zareagowali na nowy post Agnieszki. Zarzucili jej, że aktywnością w social mediach i ucieczką od wydarzeń minionego tygodnia próbuje "pod publikę" pokazać złudne piękno swojego życia. 

Ale to jest sztuczne troszkę.
Szkoda, że nie potrafisz się przyznać do błędu, tylko dalej brniesz w to wyreżyserowane "piękno".
Moda na sztuczność - krytykowali.

Komentarze do postu Agnieszki Kaczorowskiej (taniec z mężem)Komentarze do postu Agnieszki Kaczorowskiej (taniec z mężem) Instagram/ @agakaczor

Kaczorowska nie odniosła się do negatywnych opinii na swój temat i odpisywała wyłącznie solidaryzującym się z nią fanom. Niektórzy z nich stanęli za nią murem w gorącej dyskusji pod tanecznym filmikiem. 

To jest sztuczne, że tancerze tańczą? Tak samo jak np. chef coś gotuje na swoim insta, ale sztuczność...
Moda na hejt.
Ja tu sztuczności nie widzę. Zdecydowanie wolę piękno takich chwil - bronili idolki. 

Naturalność czy wyreżyserowane pozy - co wy dostrzegacie na udostępnionym przez Agnieszkę nagraniu?

Kasia TuskKasia Tusk potwierdziła ciążę. Prezentuje krągłości na zdjęciach z Toskanii

Więcej o: