Klaudia Halejcio opowiedziała o szczegółach samotnego porodu. Nie ukrywa, że łatwo nie było: To chyba było dla mnie najcięższe

Klaudia Halejcio w zeszłym tygodniu została po raz pierwszy mamą. Aktorka i jej partner Oskar powitali na świecie córkę, której dali na imię Nel. Celebrytka zdradziła na Instagramie szczegóły porodu. Nie ukrywała, że było jej ciężko bez ukochanego u boku.

Klaudia Halejcio przez jakiś czas ukrywała, że jest w ciąży. W lutym zdecydowała się poinformować fanów o swoim stanie. 2 czerwca na świat przyszła jej córka, której razem z ukochanym dali na imię Nel. Ze względu na trwającą pandemię przyszłe mamy muszą rodzić samotnie. Aktorka zdradziła szczegóły porodu i nie ukrywała, że było jej ciężko w pojedynkę. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała niespodziankę, jaka czekała na nią w domu po powrocie ze szpitala

Klaudia Halejcio opowiedziała o samotnym porodzie 

Klaudia Halejcio nie ukrywa szczęścia, że jej długo oczekiwania córka jest już na świecie. Aktorka po porodzie dała sobie kilka dni na odpoczynek i spędziła je ze swoją pociechą w szpitalu. Dopiero tydzień po poinformowała fanów na Instagramie o powiększeniu rodziny. 

Jeszcze przed rozwiązaniem Halejcio zastanawiała się, jak będzie wyglądał poród w pojedynkę. Ze względu na pandemię koronawirusa w szpitalach panuje wymóg, że przyszłe mamy muszą rodzić bez osób towarzyszących - oznacza to, że przy porodzie nie może być partnera, co wielu kobietom spędzało sen z powiek. Nie inaczej było w przypadku aktorki, której wody odeszły w Dzień Dziecka. Klaudia została przetransportowana do szpitala, gdzie urodziła Nel.

Na InstaStory opowiedziała o porodzie i przyznała, że to było dla niej bardzo ciężkie doświadczenie. Tak wzniosłej chwili, jak przyjście na świat pierwszego dziecka nie mogła dzielić z ukochanym Oskarem. 

Samotny poród, w pojedynkę, bez najważniejszej osoby w Twoim życiu. To chyba było dla mnie najcięższe. Teraz nadrabiamy - napisała aktorka. 

Klaudia Halejcio zdradziła szczegóły samotnego poroduKlaudia Halejcio zdradziła szczegóły samotnego porodu Fot. Instagram/ klaudiahalejcio

Aktorka już została wypisana ze szpitala. Zdradziła, że jej córka jest zdrowa i dostała dziesięć punktów. Po powrocie do domu czekała na nie wzruszająca niespodzianka - partner aktorki przygotował najważniejszym kobietom w swoim życiu romantyczne powitanie, a Klaudia nie potrafiła ukryć łez. 

Świeżo upieczeni rodzice nie posiadają się ze szczęścia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.