Klaudia Halejcio na baby shower. Koleżanki zrobiły jej niespodziankę. Impreza na bogato

Klaudia Halejcio została zaproszona na swój własny baby shower. Imprezę zorganizowały jej koleżanki, m.in. Patricia Kazadi. Były balony, sala weselna i van z Prosecco. Zobaczcie zdjęcia.

Klaudia Halejcio zbliża się do porodu. Ostatnie dni przed rozwiązaniem spędza w towarzystwie koleżanek. Te zorganizowały jej w niedzielę baby shower. Celebrytka zrelacjonowała jak wyglądała impreza. Trzeba przyznać, że była z rozmachem.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pojechała ze skurczami do szpitala. To był fałszywy alarm

Klaudia Halejcio i jej baby shower. Podekscytowana szykowała się na imprezę

Impreza miała odbyć się w specjalnie wynajętej sali eventowej w podwarszawskich Markach. Klaudia Halejcio na ten dzień specjalnie się przygotowała. Oprócz odpowiedniej stylizacji, postawiła na profesjonalny makijaż.

Dzisiaj czeka mnie mega miły dzień, bo dziewczyny zorganizowały mi baby shower. Jest Gosieńka, która zrobiła mi piękny makijaż, żebym dzisiaj wyglądała super. Jestem totalnie zmęczona, ale nie mogę się doczekać. Podekscytowanie jest nie tylko u mnie, tak to czuję. Bądźcie dzisiaj ze mną, pokażę wam, jak będzie pięknie - powiedziała na InstaStories.

Słowa dotrzymała, bo już chwilę później nagrała relację z przygotowań do imprezy. Można wnioskować, że przyszła mama zjawiła się nieco za wcześnie. Na tę okazję ubrała się cała na biało, do sukienki i swetra dobierając jasne buty, torebkę i kapelusz. Organizatorkami imprezy były jej koleżanka Gosia oraz Patricia Kazadi.

Jest ostro, ale damy radę - powiedziała z uśmiechem Kazadi, prezentując się w dresie, a po chwili dodała. - No wiesz, my jako robotnice nie możemy robić w sukienkach. Czarna robota musi być wykonana.

Trzeba przyznać, że koleżanki miały rozmach. Imprezę zorganizowały na 20 osób. Były nie tylko suto zastawione stoły, pięknie udekorowana sala wraz ze specjalną tablicą "Witamy na baby shower Nel" przy wejściu, ale także lejące się strumieniami Prosecco ze specjalnie wynajętego vana w plenerze. Był także specjalny słodki stół z deserami. Przyszła mama była zachwycona.

Zdradzam wam, póki jeszcze nie ma gości. Jestem w przepięknym miejscu, mamy nawet Prosecco bus. Ja niestety nie mogę. Zobaczcie, jak jest pięknie - mówiła Klaudia Halejcio, nagrywając miejsce imprezy.

Na miejsce przybyła także fotografka, by uwiecznić imprezę na zdjęciach, kamerzysta, a wieczór uświetniła gra na fortepianie. Gwiazda na pewno uwieczni ten dzień w kolejnych relacjach na Instagramie. Tymczasem zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.