"Hotel Paradise". Chris Ducci i jego ciężarna partnerka wyprowadzili się z Warszawy. "Jesteśmy blisko lasów i natury"

Monika Czajkowska i Chris Ducci, zwycięzca pierwszego sezonu "Hotelu Paradise", spodziewają się pierwszego dziecka. Para, w trosce o dobro i spokój rodziny, wyprowadziła się z Warszawy i przeniosła do rodzinnego miasta Czajkowskiej. Gdzie zamieszkali?

Monika Czajkowska i Chris Ducci oczekują przyjścia na świat swojego pierwszego potomka. Kobieta jest obecnie w 8. miesiącu ciąży, więc mniej więcej za miesiąc narodzi się ich córeczka. Tymczasem para podjęła ważną decyzję o przeprowadzce.

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" podzieli się pieniędzmi z wygranej

Monika i Chris z "Hotelu Paradise" przeprowadzili się do Wągrowca

Monika i Chris opuścili Warszawę i zamieszkali w Wągrowcu, rodzinnym mieście dziewczyny. O powodach przeprowadzki opowiedziała Monika w rozmowie z lokalnym portalem, wagrowiec.naszemiasto.pl.

Jesteśmy razem od roku. Przez 6 miesięcy mieszkaliśmy w Warszawie, natomiast oboje zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy skupić się na sobie i naszej rodzinie. Aktualnie przeprowadziliśmy się do Wągrowca, gdzie znaleźliśmy spokój, którego nam brakowało... Jesteśmy blisko lasów i natury - tego nie ma w Warszawie - zdradziła Monika.

W wypowiedzi wyznała również, jakie są jej ulubione, lokalne miejsca. Monika przyznała, że w ciąży ma ogromny apetyt na słodycze, więc często odwiedza wągrowieckie cukiernie i kawiarnie, w których pałaszuje lody.

Monika Czajkowska podzieliła się również z czytelnikami portalu wzruszającym momentem, w którym ona i Chris dowiedzieli się, że wkrótce zostaną rodzicami.

Czułam to. Oboje czuliśmy. Test zrobiliśmy razem i kiedy zobaczyliśmy dwie kreski, poczuliśmy ogromne szczęście. Z Chrisem bardzo chcieliśmy założyć rodzinę, dużo rozmawialiśmy na ten temat. Jego oczy w tamtym momencie, były tylko potwierdzeniem naszych rozmów. Tego nie da się opisać - wspominała na łamach portalu.

Monika Czajkowska zdradziła, jakie imię będzie nosiła ich córeczka

Czajkowska wyznała, jakie imię będzie nosiła ich córeczka. Wybrali popularne w ostatnich latach, proste i krótkie imię - Blanka. Czy para przed tym wyborem zaczytywała się w prozie najpopularniejszej Blanki w Polsce, Lipińskiej? Być może, ale tego Monika nie zdradziła w rozmowie z lokalnym portalem.

 

Chris Ducci to zwycięzca pierwszej edycji programu "Hotel Paradise". Bikini reality wygrał w parzę z Mariettą, jednak ich związek przetrwał jedynie kilka miesięcy. Rok temu mężczyzna związał się z fotomodelką, Moniką Czajkowską. W okolicy świąt Bożego Narodzenia, para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Parze życzymy dużo spokoju i radości w oczekiwaniu przyjścia na świat ich pierwszego dziecka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.