Klaudia Halejcio urodziła! Udostępniła radosne nagranie ze szpitala. "Jesteśmy już razem"

Klaudia Halejcio urodziła. Aktorka i jej partner Oskar powitali na świecie córkę, Nel. Aktorka udostępniła krótkie nagranie ze szpitala.

Klaudia Halejcio, znana z takich produkcji jak "Serce nie sługa" i "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda o ciąży poinformowała obserwatorów w lutym za pośrednictwem Instagrama i w kolejnych miesiącach prezentowała zmieniające się ciało i zdradzała kolejne szczegóły na temat dziecka. Teraz pochwaliła się, że dziewczynka jest już na świecie!

Zobacz wideo Klaudia Halejcio tańczy w ciąży

Klaudia Halejcio urodziła. Gwiazda powitała na świecie córkę

Córka Klaudii Halejcio i jej partnera Oskara przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku. Celebrytka poinformowała o tym jednak kilka dni później za pośrednictwem Instagrama, na którym opublikowała nagranie ze szpitala. Opatrzyła je radosnym opisem:

Jesteśmy już razem.
 

 Klaudia Halejcio opowiedziała także o narodzinach Nel na swoim InstaStories. 

U nas jest wszystko dobrze... Szykujemy się dzisiaj do wyjścia. Nelusia jest cudowna, dostała dziesięć punktów. W dzień dziecka zrobiła nam prezent, w nocy odeszły mi wody, urodziłam w sumie drugiego czerwca o 2:30 w nocy. Wszystko poszło dobrze, chociaż myślałam, że będzie mi ze wszystkim łatwiej. Nie było tak łatwo, boli potężnie, były łzy, płacz, ale ten brzdąc wynagrodził wszystko.

instagram.com/klaudiahalejcioinstagram.com/klaudiahalejcio instagram.com/klaudiahalejcio

Świeżo upieczonej mamie ciężko było powstrzymać emocje, które co jakiś czas powodowały wzruszenie. Celebrytka przerywała więc co jakiś czas, aby powstrzymać łzy szczęścia. 

Emocje są cały czas, w ogóle nie mogę się na nią napatrzeć. Patrzę na nią i myślę sobie jaka jestem szczęśliwa. Nie będę o tym mówić, bo po prostu nic nie nagram. Pewnie wszystkie mamy mnie totalnie rozumieją. Idę się ogarnąć, bo zacznę płakać i nic nie zrozumiecie... Trzymajcie za mnie kciuki - dodała.
 

Halejcio od początku podkreślała, że ciążę przechodzi dobrze - nie doskwierały jej typowe przykre dolegliwości. Dlatego też podejmowała współprace z różnymi firmami, których efektami chętnie dzieliła się na Instagramie. Na jej profilu można zobaczyć nie tylko piękne portrety aktorki, ale także humorystyczne nagrania, z których nie zrezygnowała na czas ciąży.

Imię dziewczynki jest nietypowe i inspirowane literaturą z dzieciństwa. Córka aktorki otrzyma imię na część Nel - bohaterki "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Halejcio dodała także, że gdyby w przyszłości miała jeszcze syna, to nazwie go Staś. 

Rodzicom serdecznie gratulujemy i czekamy na pierwszą rodzinną sesję zdjęciową!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.