Klaudia Halejcio wybrała imię dla córki. Zainspirowała się lekturą z dzieciństwa. "Nie znam nikogo, kto by się tak nazywał"

Klaudia Halejcio jeszcze niedawno zastanawiała się, czy imię dziecka musi pasować do nazwiska. Aktorka najwyraźniej odpowiedziała sobie już na to pytanie, bo wybrała imię dla pociechy.

Klaudia Halejcio wybrała już imię dla dziecka. Gwiazda pomysł na imię zaczerpnęła z literatury. Sięgnęła po klasykę. Swoim pomysłem podzieliła się w rozmowie z jednym z portali internetowych. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Klaudia Halejcio ścięła włosyKlaudia Halejcio zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na klasyczne cięcie

Klaudia Halejcio o imieniu córki  

Klaudia Halejcio lubi dzielić się z internautami wieloma momentami ze swojego życia. I tak w walentynki ogłosiła, że jest w ciąży. Na bieżąco relacjonowała, jak w tym czasie zmienia się jej ciało. Na Instagramie poinformowała również fanów, że wraz z partnerem spodziewa się córeczki. Kiedy płeć potomka gwiazdy została ogłoszona, Halecio prosiła obserwatorów o radę w sprawie imienia dla córeczki.

Podpowiedzcie! Jakie imię powinnam wybrać dla swojego maleństwa? Czy imię powinno pasować do nazwiska? Czy dziecko powinno mieć popularne imię, czy może bardziej oryginalne?  Czy znaczenie imienia ma znaczenie? Aaaa.. naprawdę nie wiem! - pisała na Instagramie.

Najwyraźniej kwestię tego, czy imię powinno korespondować z nazwiskiem, Halejcio już przemyślała, bo ma już imię dla córeczki. Okazuje się, że dziewczynka dostanie na imię Nel - po bohaterce powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy", Nel Rawlison. Wpływ na taką decyzję miało kilka czynników - jak się okazuje nie tylko sentyment do lektury z czasów dzieciństwa. 

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel - przyznała gwiazda w rozmowie z portalem Party.

Klaudia Halejcio, 'Pytanie na śniadanie'"Pytanie na śniadanie". Halejcio o nietypowej zachciance w ciąży

Na tym jednak nie koniec. Halejcio bierze bowiem pod uwagę, że gdyby w przyszłości miała syna, da mu na imię Staś. Trzeba przyznać - ciekawy pomysł. 

Pamiętacie Nel z filmu 'W pustyni i w puszczy'?Pamiętacie Nel z filmu "W pustyni i w puszczy"? Jak teraz wygląda Monika Rosca?