Klaudia Halejcio pokazała, jak zmieniło się jej ciało w czasie ciąży. Nałożyła spodenki, które nosiła kilka miesięcy temu

Klaudia Halejcio wkrótce przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Przyszła mama z radością eksponuje ciążowy brzuszek. Teraz pokazała, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniło się jej ciało.

W walentynki Klaudia Halejcio podzieliła się z fanami radosną nowiną i ogłosiła, że zostanie mamą. Od tego czasu aktorka chętnie prezentuje ciążowe krągłości i opowiada o przygotowaniach do macierzyństwa. Co jakiś czas na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej ciążowy brzuszek. Teraz wcisnęła się w spodenki, w których pozowała także przed ciążą i pokazała, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniło się jej ciało.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Angela z 'Love Island'"Love Island". Tak Angela wygląda dziś, a jak było trzy lata temu?

Klaudia Halejcio pokazała, jak zmieniło się jej ciało w czasie ciąży

Nie jest tajemnicą, że Klaudia Halejcio w ciąży czuje się wyśmienicie. Aktorka chętnie publikuje filmiki, na których tańczy i tryska energią. Gwiazda od zawsze cieszy się zgrabną, filigranową figurą. Podczas ciąży jej ciało przechodzi jednak metamorfozę. Dumna z ciążowych krągłości Halejcio porównała, jak wyglądała kilka miesięcy temu i jak wygląda teraz. Aby pokazać różnicę, zapozowała w bardzo podobnym outficie.

Wspomnienie vs. ja teraz – napisała Klaudia Halejcio.
 

Fani pod wrażeniem wyglądu Klaudii Halejcio

Trzeba przyznać, że Klaudia Halejcio wygląda kwitnąco. Pod jej postem posypały się komplementy i gratulacje od zachwyconych fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób.

Ciąża ci służy. Wyglądasz przepięknie i widać, że to twój cudowny czas.
Wyglądasz jak milion dolarów. Sexy mama
Jak ja bym chciała, tak wyglądać w ciąży. Tylko pozazdrościć  - piszą fani.

Katarzyna Warnke poleciała na Zanzibar. Internauci są oburzeniKatarzyna Warnke poleciała na Zanzibar. Fani nie kryją oburzenia. "Jest pani bezczelna"

Przypomnijmy, że Klaudia Halejcio zna już płeć dziecka. Aktorka spodziewa się córeczki.

Zobacz: Zielone bluzki ciążowe!