Klaudia Halejcio jest w ciąży! "Na taką rolę czekałam całe życie". Pokazała również swojego ukochanego

Klaudia Halejcio jest w ciąży! O tej szczęśliwej wiadomości poinformowała w walentynki.

Kiedy inne gwiazdy świętują romantyczne i przesadnie luksusowe walentynki, Klaudia Halejcio zdecydowała się podzielić ze swoimi fanami bardzo wesołą nowiną. Aktorka jest w ciąży i już za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

Zwyczaj świętowania walentynek przybył do nas z AmerykiKatarzyna Miller o micie romantycznej miłości. "Załatwili nas tym na szaro"

Zobacz wideo Tak gwiazda spędziła urodziny

Klaudia Halejcio jest w ciąży. "Na taką rolę czekałam całe życie!". Pokazała również swojego ukochanego

Klaudia opublikowała na swoim Instagramie aż trzy niezwykle romantyczne zdjęcia. Nie jest na nich sama, a u jej boku widzimy szczęśliwego partnera. Para razem ogląda zdjęcia USG oraz czule patrzy sobie w oczy. Na udostępnionych fotografiach Halejcio prezentuje już ciążowe krągłości i nieśmiało eksponuje brzuszek. Jej słowa były równie wzruszające.

Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniałą wiadomością - czuję się niesamowicie! Aaaa... będę Mamą! - pisze szczęśliwa.
 

Internauci bardzo żywo zareagowali na tę wiadomość. W ogóle się nie spodziewali, że ich aktorka może spodziewać się dziecka.

Aleee czas Klaudia! Jak się cieszę. Zrobiłaś mi walentynki tą nowiną. Moje gratulacje i wszystkiego najlepszego dla przyszłych rodziców.
Woooo! Brawo.
Klaudynka, gratuluję Wam!!!! Wiesz, jak ja się cieszę...
Woooow, ale mega! Już sobie wyobraziłam ciebie w tej roli. Gratulacje - pisali.

Kinga RusinRusin ostro o gwiazdach współpracujących z TVP: Oddajecie nazwisko kłamcom

Dołączamy się do tych gratulacji i czekamy na ciążową sesję!