Piotr Rubik nagrał żonę w kuchni i przy okazji pokazał ich nowoczesne wnętrza. Inne gwiazdy też mają czym się pochwalić

Agata Rubik i Piotr Rubik mogą pochwalić się bardzo nowoczesnym domem, co czasami pokazują fanom na Instagramie. Na jednym z najnowszych filmików mogliśmy zobaczyć, jak wygląda ich kuchnia. Jak wygląda serce domu innych gwiazd? Zobaczcie sami.
Agata Rubik Agata Rubik instagram.com@piotr_rubik

Agata Rubik

Agata Rubik i Piotr Rubik urządzili kuchnię w nowoczesny sposób, a w pomieszczeniu, podobnie jak w całym domu dominuje biel. Nie brakuje również nowoczesnych sprzętów kuchennych, których żona muzyka często używa do przygotowywania posiłków w towarzystwie mamy czy dzieci. 

Agata Rubik
Agata Rubik - Instagram

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio instagram.com@klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio

Na pierwszy rzut oka widać, że w kuchni Klaudii Halejcio dominują jasne barwy. Możemy na nim zobaczyć białe, połyskujące meble, a w tle czarną ścianę. Aktorka przyznaje, że lubi gotować, więc nic dziwnego, że w jej kuchni znajdziemy sporo przyrządów kuchennych.

Kuchnia Kasi Cichopek Kuchnia Kasi Cichopek Fot. katarzynacichopek/instagram

Katarzyna Cichopek

Kuchnia Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela jest bardzo przestronna, a to dzięki wielkiemu oknu, które sprawia, że pomieszczenie wydaje się jeszcze większe niż w rzeczywistości.

Kasia Cichopek
instagram.com@katarzynacichopek

Naszą uwagę zwraca lodówka, która jest pełna rysunków namalowanych przez dzieci Kasi i Marcina.

Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska instagram.com@annakalczynskam

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska stawia na minimalistyczne dodatki w swojej kuchni. Pomieszczenie jest proste i przestronne. Naszą uwagę zwraca kamienny blat i ściana w tym samym kolorze.

Justyna Żyła Justyna Żyła fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła

Justyna Żyła uwielbia gotować, więc nic dziwnego, że na jej Instagramie jest mnóstwo zdjęć z kuchni. Ta utrzymana jest w delikatnej kolorystyce, którą przełamują ciemne, drewniane blaty. Dzięki jasnym meblom pomieszczenie jest lepiej rozświetlone.


fot. Instagram @justynazyla

Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk screen IG

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk szykuje się na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się zdjęciem z kuchni, na którym pokazała, jak przygotowuje obiad. Pomieszczenie jest wyłożone białymi płytkami, a jasne meble świetnie współgrają z ciemnym blatem. Podoba nam się takie klasyczne zestawienie.