Klaudia Halejcio pozuje w ciąży w stroju kąpielowym. Opis uraził fanów: "Hipopotam"? Mamy ci mówić, że pięknie wyglądasz?

Klaudia Halejcio wrzuciła na Instagram zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Internauci zwrócili uwagę na opis, który nie do końca im się spodobał.

Klaudia Halejcio w lutym ogłosiła, że jest w ciąży. Mimo że wcześniej udało jej się ukryć swój stan, to obecnie na jej profilu nie brakuje zdjęć z widocznym brzuchem. Na jednym z ostatnich pozuje w stroju kąpielowym, a w opisie sugeruje, że wygląda jak "hipopotam". W komentarzach rozpętała się burza - padły pytania, czy Klaudia chce zrobić przykrość innym mamom, które nie wyglądają w ciąży tak korzystnie jak ona.

Klaudia Halejcio na basenie w ciąży

W walentynki Klaudia Halejcio podzieliła się ze światem informacją, że jest w ciąży. Od kilku tygodni publikuje wiele zdjęć, prezentując zaokrąglony brzuch. Obecnie wypoczywa w hotelu w Zakopanem i tutaj również pokusiła się o ujęcie w pełnej okazałości, a dokładnie w stroju kąpielowym.

Hipopotam szykuje się do wejścia do wody - podpisała zdjęcie.
 

W komentarzach nie brakowało miłych słów od koleżanek z branży, które doceniły poczucie humoru:

Wyglądasz przepięknie - napisała Patrycja Kazadi.
Nigdy nie widziałam tak ładnego hipopotama - komplementowała Paulina Krupińska.

Mimo że Halejcio miała dobre intencje, to jednak udało jej się urazić niektóre obserwatorki sugestywnym opisem, jakoby w 27. tygodniu ciąży wyglądała jak hipopotam:

Uwielbiam Cię, ale pisząc o sobie hipopotam, możesz sprawić, że Twoje obserwatorki, które nie są tak szczupłe, będąc w ciąży, mogą się poczuć źle...
Hipopotam?!
Czemu ma służyć używanie słowa "hipopotam"? Stygmatyzacji otyłych? Kokieterii, żeby Ci mówić: Oj, nie jest źle, wyglądasz pięknie? Słabe - pisali zawiedzeni internauci.
Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Nikt tak naprawdę nie wie, jak Klaudia się czuje w ciąży. To, co pokazuje w mediach społecznościowych to jedno, a prawdziwe życie to drugie. W jednym z komentarzy wspomniała zresztą, że obrzęki nóg i stóp powodują, że czuje się opuchnięta, jak wiele innych kobiet w ciąży. Myślicie, że faktycznie powinna bardziej ważyć słowa, czy to niesłuszne zarzuty ze strony internautów?

Zobacz też: Klaudia Halejcio z przyjaciółką. Podobieństwo jest uderzające. Fani zdziwieni jednak miejscem, do którego się wybrały

Więcej o: