Klaudia Halejcio zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży. Zapozowała też z odsłoniętym brzuchem. "Tyle szczęścia"

Klaudia Halejcio chwali się zdjęciami i nagraniami, na których eksponuje ciążowe kształty. Tym razem pokazała kulisy sesji zdjęciowej, na której pozowała z gołym brzuchem.

Klaudia Halejcio na początku lutego ogłosiła, że jest w ciąży. Pochwaliła się nawet wydrukami zdjęć z badań USG, które trzymała razem z partnerem.

ZOBACZ: Klaudia Halejcio jest w ciąży! "Na taką rolę czekałam całe życie". Pokazała również swojego ukochanego

Przyszła mama nie kryje radości, że niebawem jej rodzina się powiększy. Nim jednak na świecie pojawi się mały człowiek, Halejcio wykorzystuje czas, by wywiązać się z zawodowych obowiązków. I tak właśnie pochwaliła się kulisami sesji zdjęciowej, na której pozuje z gołym brzuchem. Przy okazji zdradziła, ile kilogramów przytyła, od momentu zajścia w ciążę. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak spędziła urodziny

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka, choć wcale tego nie planowała! Wpadka!

Klaudia Halejcio chwali się ciążowymi krągłościami

Wydaje się, że ciążą służy Klaudii Halejcio. Aktorka ma bowiem jeszcze więcej energii niż zwykle. Na Instagramie zamieściła nagranie, na którym tańczy. Zdradziła przy tym, że jest w 26. tygodniu ciąży i przytyła już dziewięć kilogramów. 

26. tydzień, plus dziewięć kilogramów, a tyle szczęścia - cieszyła się.
 

To jednak nie koniec, bo na InstaStories Halejcio pojawiły się kulisy jej najnowszej sesji zdjęciowej dla jednej z marek kosmetycznych. Gwiazda zdecydowała się pozować z odkrytym brzuchem, więc pokazała się w dresach i króciutkim topie (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii).

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio może pochwalić się pięknym mieszkaniem. Jest luksusowo

Widać, że brzuch przyszłej mamy staje się coraz większy, a sama Halejcio wygląda świeżo, promiennie i naturalnie. 

ZOBACZ TEŻ: Agustin Egurrola zrobił z żoną ciążową sesję zdjęciową. Czule obejmuje jej duży brzuch. Poród lada moment. "Moja przyszłość"