Agustin Egurrola zrobił z żoną ciążową sesję zdjęciową. Czule obejmuje jej duży brzuch. Poród lada moment. "Moja przyszłość"

Agustin Egurrola niedługo zostanie ojcem. Razem z żoną Dianą zdecydował się na ciążową sesję zdjęciową, a efektami pochwalił się na Instagramie.

Agustin Egurrola i jego żona Diana spodziewają się narodzin pierwszego wspólnego dziecka. Tancerz ma córkę Carmen z poprzedniego związku, a teraz będzie miał syna. Agustin i Diana celebrują ciążowe chwile i postanowili zachować je na pamiątkę, robiąc profesjonalną sesję zdjęciową.

Zobacz także: Agustin Egurrola zostanie ojcem! "Najlepszy prezent na Gwiazdkę". Jego żona zdradziła płeć dziecka

Agustin Egurrola już po ślubieSzczegóły ślubu Egurroli. "Zatrudnił specjalną ochronę". Wybrał bajkowy pałac! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Joanna Jedrzejczyk zachwyca się pracą u boku Agustina Egurroli

Agustin Egurrola zrobił z żoną ciążową sesję zdjęciową

Tancerz nie należy do grona gwiazd, które chętnie chwalą się prywatnością. Wręcz przeciwnie. Wygląda jednak na to, że miłość do tajemniczej Diany i jeszcze nienarodzonego dziecka zmieniła jego podejście. Teraz możemy podziwiać bowiem efekty sesji zdjęciowej, w której wzięli udział przyszli rodzice. Agustin Egurrola i Diana zapozowali w kilku stylizacjach przed obiektywem Olgi Wojcińskiej, tuląc się, obejmując i czule dotykając dużego brzucha Diany.

Moja miłośćMoja dumaMoja przyszłość - napisał Agustin Egurrola w opisie do zdjęć.
 

Widać, że brzuch Diany jest już bardzo duży. Wygląda więc na to, że niedługo syn pary przyjdzie na świat. Ciekawe, czy Agustin pokaże zdjęcia chłopca na Instagramie.

O żonie Agustina niewiele wiadomo. Jakiś czas temu magazyn "Świat i ludzie" donosił, że Diana jest "koleżanką po fachu" Agustina. Oznacza to, że jest tancerką i pewnie dzięki temu para się poznała. Na przełomie lipca i sierpnia Agustin i Diana wzięli ślub.

Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział - zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć - mówił nasz informator.

Warto dodać, że ceremonia miała miejsce w czterogwiazdkowym hotelu "Pałac Mała Wieś" pod Grójcem.