Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka, choć wcale tego nie planowała. "Kochanie, jest tak, jak chciałeś"

Klaudia Halejcio bawiła się z fanami w kotka i myszkę. Od kilku dni podsycała zainteresowanie wokół płci swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Dziś już to wiemy.

14 lutego 2021 roku Klaudia Halejcio podzieliła się ze światem radosną nowiną. W instagramowym wpisie poinformowała, że już niedługo zostanie mamą. Od dwóch tygodni publikuje wiele ciążowych zdjęć, prezentując zaokrąglony brzuch. Aktorka od kilku dni intrygowała również fanów, publicznie zastanawiając się, czy urodzi chłopca, czy dziewczynkę. I choć w ostatnim wpisie nie planowała tego zdradzić, zrobiła to.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak spędziła urodziny

Wpadka Klaudii Halejcio! Zdradziła płeć dziecka, choć wcale tego nie planowała!

Klaudia Halejcio poddała się panującemu w sieci trendowi na spektakularne ujawnianie płci swojego dziecka, dlatego zorganizowała "gender reveal party". Na nagraniu widać, jak rozbija balon z napisem "chłopiec czy dziewczynka". Tuż po pęknięciu, po pokoju rozsypuje się confetti, jednak nie widać jego koloru, ponieważ nagranie zmienia barwy na biało-czarne.

Kochanie, jest tak, jak chciałeś. Mogę Wam zdradzić to, że od początku ciąży miałam różne przeczucia, ale w żadnym momencie nie miałam jasno sprecyzowanych oczekiwań. Ja po prostu chciałam maluszka - ekscytuje się Halejcio. 
 

Poirytowani internauci wzięli jednak sprawy w swoje ręce i dzięki specjalnym programom graficznym sprawdzili, jaki kolor miało wybielone confetti. Okazuje się, że padło na róż, co oznacza, że Halejcio będzie miała córeczkę.

Mimo wszystko wiele internautów gratulowało Klaudii i pisało miłe komentarze. Jeden nawet zostawiła jej koleżanka po fachu, Joanna Koroniewska.

Wzrusza na maksa!

Czekamy na kolejne ciążowe zabawy aktorki. Tymczasem życzymy maluszkowi i przyszłej mamie dużo zdrowia.

Więcej o: