"Pytanie na śniadanie". Klaudia Halejcio o nietypowej zachciance w ciąży: Myślałam, że nie będę w stanie funkcjonować

Agnieszka Włodarczyk zajada się kiszonymi ogórkami, a Sara Boruc stawiała na zdrowe koktajle z warzyw i owoców. Które z ciążowych zachcianek nie dają spokoju Klaudii Halejcio? Gwiazda nie wyobraża sobie dnia bez konkretnego napoju.

Klaudia Halejcio była gościem świątecznego wydania "Pytania na śniadanie". Ciężarna celebrytka zasiadła na kanapie w studiu wraz z Rafałem Maślakiem, by w rozmowie z Idą Nowakowską zdradzić szczegóły radosnego oczekiwania na narodziny dziecka. Aktywna na Instagramie aktorka opowiedziała o swoim samopoczuciu i zachciankach. 

Klaudia Halejcio miała tylko jedną zachciankę. "Dosyć dobrze się miewam"

Zarówno Klaudia Halejcio, jak i Rafał Maślak oraz Ida Nowakowska oczekują narodzin swoich pociech. Zebranym w studiu "Pytania na śniadanie" przyszłym rodzicom dopisywał dobry humor, a żartom o wspólnych, celebryckich spacerach z dziećmi nie było końca. 

Teraz będziemy mogli po dzielnicy zasuwać trzema wózkami - zauważył model. 

Klaudia Halejcio, Rafał Maślak, Ida NowakowskaKlaudia Halejcio, Rafał Maślak, Ida Nowakowska Instagram/ @klaudiahalejcio

Maślak z oczywistych względów nie mógł opowiedzieć o swoich ciążowych zachciankach, ale zrobiła to Halejcio. Klaudia wyznała, że czuje się świetnie i nie zrezygnowała z pracy. Dodatkowo w jej codziennej diecie musi znaleźć się konkretny napój. Ogórki kiszone i słodkości przyćmił najzwyklejszy... sok pomarańczowy. 

Dosyć dobrze się miewam. Na brak energii nie narzekam, pewnie dlatego, że ten etap przed ciążą był intensywny i nadal dużo pracuję. Nie mam takich mocnych zachcianek, choć był czas, w którym myślałam, że bez soku pomarańczowego nie będę w stanie funkcjonować. To była jedyna zachcianka - mówiła aktorka. 

Mamy nadzieję, że kolejne tygodnie ciąży upłyną Klaudii równie przyjemnie jak poprzednie. Przyszła mama niedawno prosiła internautów o pomoc w wyborze imienia dla córki. Udzielicie jej porad? 

Zobacz także: Niebieskie spodnie ciążowe!

Zobacz wideo Klaudia Halejcio nie rezygnuje z aktywności fizycznej w ciąży. Chwali się brzuchem w kostiumie kąpielowym!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.