Klaudia Halejcio sprzedaje apartament w centrum Warszawy. Luksusowe gniazdko wyceniła na horrendalną kwotę

Klaudia Halejcio planuje kolejne zmiany w swoim życiu. Celebrytka i jej partner wystawili na sprzedaż apartament w centrum Warszawy. Za luksusowe gniazdko para życzy sobie ponad trzy miliony złotych.

Klaudia Halejcio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami wiadomości z życia prywatnego. Internauci znają wiele zakamarków apartamentu, w którym mieszka. Zdjęciami luksusowych wnętrz chwali się bowiem na Instagramie. Jak się okazuje, Halejcio i jej partner planują sprzedaż swojego gniazdka. Z ogłoszenia zamieszczonego na portalu z nieruchomościami wynika, że para życzy sobie za nie horrendalną kwotę.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Edyta Herbuś szczerze o macierzyństwieEdyta Herbuś szczerze o macierzyństwie. Zdradziła, czy chce zostać mamą

Klaudia Halejcio i jej partner sprzedają apartament

W życiu Klaudii Halejcio sporo się dzieje. W walentynki gwiazda poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Niedawno pokazała też, jak na przestrzeni ostatnich miesięcy zmieniło się jej ciało. Halejcio i jej parter sprzedają luksusowe mieszkanie, które znajduje się na 30. piętrze apartamentowca w centrum Warszawy.

Jak czytamy w ogłoszeniu, apartament wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz designerskimi meblami i oświetleniem. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z prywatną łazienką, garderoby czy toalety dla gości. Dodatkowo posiada system inteligentnego domu, który umożliwia sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją z dowolnego miejsca na świecie. Co więcej, mieszkańcy obiektu, w którym znajduje się mieszkanie, przez 7 dni w tygodniu mogą korzystać z usługi concierge. Pracownicy budynku wyręczają ich wówczas "zarówno w organizacji codziennych spraw, jak i realizacji niestandardowych zleceń".

OgłoszenieOgłoszenie fot. screen/otodom

Agnieszka Włodarczyk z mamąAgnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Już wiadomo, po kim odziedziczyła urodę

Za 77-metrowy apartament na 30. piętrze potencjalny nabywca będzie musiał zapłacić ponad trzy miliony złotych, czyli prawie 40 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Zdjęcia, na których widać, jak mieszka gwiazda i jej partner, możecie zobaczyć w galerii nad tekstem.