Klaudia Halejcio zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na klasyczne cięcie i skróciła włosy

Klaudia Halejcio pochwaliła się nową fryzurą. Przyszła mama skróciła włosy, a efekty cięcia zamieściła na Instagramie.

Klaudia Halejcio spodziewa się dziecka, a doświadczeniami z czasu ciąży dzieli się na Instagramie. Przyszłą mamę możemy oglądać w ciążowych sesjach zdjęciowych i na zabawnych nagraniach. Tym razem aktorka podzieliła się z fanami zdjęciami po metamorfozie. Halejcio skróciła włosy, ale nie poszła do salonu fryzjerskiego - te w domu obcięła jej koleżanka.

Emilia KomarnickaEmilia Komarnicka pochwaliła się zdjęciem ze ślubu. Pokazała też synów

Zobacz wideo Klaudia Halejcio w ciąży na basenie

Klaudia Halejcio w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Mimo trwającego lockdownu i zamkniętych salonów fryzjerskich Klaudii Halejcio udało się skorzystać z usług stylisty fryzur. Fryzjerka odwiedziła ją w domu.

Chciałyśmy obciąć, a tu... lockdown – napisała Klaudia na Instagramie.

Aktorka zamieściła zdjęcie, na którym aktorka pokazała całą sytuację. Panie, zamiast w salonie,  spotkały się w mieszkaniu. Klaudia Halejcio postanowiła skrócić włosy. Pozostała wierna klasycznemu prostemu cięciu i teraz ma długość sięgającą szyi. W ostatnich miesiącach gwiazda nosiła na głowie jaśniejsze refleksy. Tym razem zdecydowała się na bardzo ciemny brąz. Przy okazji nagrywania InstaStories pokazała się w zaciszu swojego domu bez makijażu. Musimy przyznać, że ciemny kolor włosów bardzo pasuje do urody Klaudii.

Klaudia Halejcio ścięła włosyKlaudia Halejcio ścięła włosy Fot. instagram.com/klaudiahalejcio

Sylwia Bomba pokazała kolaż zdjęć z córką: z teraz i sprzed dwóch latSylwia Bomba pokazała się w krótkich włosach. "Wielkie wydarzenie"

Klaudia Halejcio jest związana z biznesmenem, Oskarem, który odnosi sukcesy w branży informatycznej. Gwiazda rzadko publikuje wspólne zdjęcia. Para jest ze sobą od ubiegłego roku. Ich miłość szybko rozkwitła, a już niebawem pojawi się na świecie ich wspólne dziecko. Aktorka poinformowała fanów o ciąży w lutym. Jednocześnie, jak zdradziła kilka miesięcy temu, wraz z Oskarem mają wspólne plany biznesowe. Wszystko wskazuje na to, że Klaudia nie wróci do aktorstwa.