Donald Tusk na starym zdjęciu z córką. Polityk odtworzył kadr ze swoją wnuczką. "Koń coraz bardziej przygarbiony"

Donald Tusk porównał zdjęcia, które znalazły się w jego rodzinnym albumie. Na jednych spełnia się w roli ojca, na ostatnim już w roli dziadka. Urocze.

Donald Tusk jest aktywny nie tylko na Twitterze, gdzie często pozwala sobie na trafne i cięte riposty, ale również na Instagramie. Polityk chętnie publikuje tu zdjęcia ze służbowych wyjazdów, jak również fotografie z rodzinnego albumu. Z okazji Dnia Dziecka postanowił pochwalić się właśnie tymi drugimi. 

Zobacz wideo Kasia Tusk na spacerze z rodziną. Był nawet Donald Tusk

Donald Tusk na starym zdjęciu z córką. Polityk odtworzył kadr ze swoją wnuczką

Donald Tusk chętnie publikuje zdjęcia, na których widać, jak spędza czas z najbliższymi. Teraz polityk postanowił powspominać i znalazł stare zdjęcia z czasów, kiedy był młodym ojcem. Uwagę zwraca zwłaszcza fotografia, na której były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest z córką i nosi małą Kasię na barana. W tle kadru widać pozostałych członków rodziny polityka. Co ciekawe Tusk po latach odtworzył fotografię. Tym razem na jego barkach jest wnuczka, urocza Liliana. Były premier opatrzył zdjęcia (znajdziecie je w naszej galerii, w górnej części artykułu) wymownym i uroczym wpisem. 

To samo zadanie od lat, a koń coraz bardziej przygarbiony. Dla taty i dziadka Dzień Dziecka trwa całe życie - czytamy. 
 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci byli zachwyceni kadrami i emocjami, które zostały na nich uchwycone. 

Taki ciężar uszlachetnia konia.
Piękne. Wzruszające.
Te zdjęcia nie potrzebują komentarza
Oto miłość na każdej fotografii - czytamy.

Też to widzicie? 

ZOBACZ TEŻ: Cezary Pazura ma 32-letnią córkę z pierwszego małżeństwa. Anastazja "odziedziczyła po nim naiwność" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.