Cezary Pazura ma 32-letnią córkę z pierwszego małżeństwa. Anastazja "odziedziczyła po nim naiwność" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Cezary Pazura w rozmowie z dziennikarzem Plotka opowiedział o swojej najstarszej córce Anastazji.

Cezary Pazura pojawił się na premierze filmu "Druga połowa", w którym, gra. Aktor udzielił nam krótkiego wywiadu, w którym opowiedział, jakim jest ojcem oraz jak wyglądają jego relacje z córkami. 

Cezary Pazura, Żaneta Pazura, Anastazja PazuraCezary Pazura był samotnym ojcem. Pierwsza żona zostawiła go z małą córką

Cezary Pazura o najstarszej córce. "Odziedziczyła po mnie naiwność" 

Cezary Pazura ma czworo dzieci. Matką trojga z nich jest jego obecna żona Edyta Pazura. Aktor wychował jednak również córkę z pierwszego małżeństwa - Anastazję, która dziś ma 32 lata, zajmuje się grafiką oraz rysunkiem i jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej, ale ma na swoim koncie również kilka epizodów w serialach. Cezary Pazura powiedział serwisowi Plotek, że córka jest do niego bardzo podobna, zwłaszcza w kwestiach związanych z budowaniem relacji międzyludzkich. Stwierdził, że podobnie jak on, jest naiwna i zbyt ufna. 

Nie jestem ojcem zaborczym, ale jestem ojcem, który już zna życie. (...) Moje dzieci odziedziczyły po mnie, zwłaszcza najstarsza córka, pewną naiwność. Ona wierzy ludziom, to jest wspaniała cecha, ale w kontaktach takich intymnych może się okazać cechą, która niekoniecznie pomaga. Zawsze służyłem jej radą, zawsze jej służyłem pomocą, ale to jest zawsze jej wybór - mówił. 
Zobacz wideo

Cezary PazuraCezary i Edyta Pazurowie zaprosili do siebie najstarszą córkę aktora. To 30-letnia Anastazja

Aktor opowiedział też nieco o drugiej córce, 11-letniej Amelii. Gwiazdor już teraz myśli o tym, że w niedalekiej przyszłości nastolatka będzie chodziła na randki.  

Jest śliczną dziewczyną, będę zazdrosny. Z miłością, z uczuciami jest tak, że dziecko samo musi się ewentualnie sparzyć i przeżyć te emocje. Tego już za dziecka nie zrobimy - przyznał. 

Całe szczęście, że najmłodsza pociecha aktora, Rita jeszcze długo nie będzie wychodziła na randki. Dziewczynka ma bowiem dopiero trzy lata.