Córka Eda Sheerana reaguje płaczem na jego piosenki. Znalazł rozwiązanie. I nie, nie zrezygnował ze śpiewania w domu

Ed Sheeran nie może liczyć na wsparcie ze strony najbliższej mu osoby - córki Lyry. Dziewczynka często płacze, gdy słyszy piosenki taty. Wokalista wie już jednak, co jej się podoba.

Ed Sheeren i jego żona, Cherry Seaborn, latem 2020 roku przywitali na świecie córkę, Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran. Wielokrotny zdobywca Grammy zauważył, że nie zanosi się na to, by dziewczynka miała być fanką jego twórczości. Gdy tylko słyszy śpiew ojca, zaczyna natychmiast głośno płakać.

Zobacz wideo Zabawne nagranie księcia Harrego i Eda Sheerana

Ed SheeranEd Sheeran przyznał się do problemów z alkoholem. "Nie spałem i piłem całą noc"

Ed Sheeren twierdzi, że córka nie lubi jego muzyki

Ed Sheeran wkrótce wyda kolejny album, dlatego nie ustaje w promocji, opowiadając o nowych utworach i przypominając o sobie fanom. Ostatnio był gościem programu "Big Weekend" w BBC Radio 1, w trakcie którego odpowiedział na kilka pytań, które przygotowali dla niego miłośnicy jego twórczości. Jedno z nich dotyczyło pociechy muzyka - tego, jak Lyra reaguje na muzykę popularnego taty. 

Zobacz też: Ed Sheeran wziął potajemny ślub. Rudowłosy gwiazdor ukrywał to od miesięcy. Wygadał się przypadkiem. "Nie wiedziałem, jak to będzie interpretowane"

Mimo że dziewczynka ma dopiero dziewięć miesięcy, z pewnością miała okazję słyszeć którąś z piosenek Eda i w jakiś sposób zareagować. Muzyk przyznał, że faktycznie tak było. Dodał, że córka zanosi się płaczem, kiedy słyszy jego muzykę. Wokalista stara się nie zrażać. Zamierza zaprezentować jej utwory z nowego albumu.

Zaśpiewam moje nowe kawałki córce, która nie jest moją największą fanką. Ona po prostu płacze!

Są jednak wyjątki. Jednym z nich jest "Shape of You".

Jest kilka numerów, które lubi. Uwielbia "Shape of You". Brzmienie marimby jest w porządku, ale nie lubi hałasu - wyznał.

Ed Sheeran i książę HarryEd Sheeran i książę Harry walczą o prawa rudych? Zabawne wideo jest hitem sieci. Ma jednak ważny przekaz

Wygląda na to, że Ed już wie, jak dotrzeć do córki - musi puszczać albo śpiewać jej nieco spokojniejsze piosenki.

Więcej o: