Ed Sheeran wziął potajemny ślub. Rudowłosy gwiazdor ukrywał to od miesięcy. Wygadał się przypadkiem. "Nie wiedziałem, jak to będzie interpretowane"

Ed Sheeran rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Ostatnio zrobił wyjątek i zdradził, że kilka miesięcy temu wziął ślub.

Ed Sheeran i Cherry Seaborn znają się od bardzo dawna. Chodzili do tej samej szkoły, w przeszłości nawet spotykali się przez jakiś czas. Rozstali się, gdy wokalista zaczął rozkręcać swoją karierę. Ponownie związali się w 2015 roku, a dwa lata później piosenkarz poprosił swoją wybrankę o rękę. Okazuje się, że para jest już po ślubie.

Ed Sheeran wziął ślub

Już w sierpniu ubiegłego roku plotkowano o tym, że piosenkarz i jego wybranka pobrali się. Jednak Sheeran oficjalnie wygadał się dopiero w niedawnym wywiadzie. Ed podczas rozmowy z Charlamagne Tha God na temat swojego najnowszego albumu "No. 6 Collaborations Project" wyznał, że od zeszłego roku jest mężem Cherry Seaborn. Muzyk zdradził, że w piosence "Remember the Name" śpiewa o swojej żonie.

To było, zanim ja i Cherry się pobraliśmy. Wiedziałem, że piosenka pojawi się po naszym ślubie. Myślałem, że ktoś ją usłyszy i pomyśli: "Och, oni są małżeństwem!". Nie wiedziałem, jak to będzie interpretowane, ale oczywiście to już wyszło na jaw - powiedział Sheeran.

"The Sun" ustalił, że ślub Eda Sheerana odbył się w grudniu 2018 roku i miał charakter kameralny. Pojawili się na nim tylko najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele.

Zobacz też, które gwiazdy pobrały się w tajemnicy

Zobacz wideo

AD