Ryan Reynolds opowiedział o problemach ze zdrowiem psychicznym. Gwiazdor "Deadpoola" ma stany lękowe

Ryan Reynolds na Instagramie opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Aktor znany z filmu "Deadpool" od lat zmaga się ze stanami lękowymi.

Gwiazdy zwierzają się ze swoich problemów ze zdrowiem psychicznym. Niedawno książę Harry opowiedział o terapiach oraz traumie, którą przeszedł po śmierci swojej matki - księżnej Diany.Zdradził również, że Meghan Markle borykała się z myślami samobójczymi. Takie wyznania gwiazd z pewnością sprawią, że problemy z psychiką powoli przestają już być tematem, którego należałoby się wstydzić. Tym razem o swoich problemach opowiedział Ryan Reynolds.

Zobacz wideo Ryan Reynolds dostał od mamy wyjątkowy prezent urodzinowy. Zagrała dla niego na ukulele

Ryan Reynolds opowiedział o problemach ze zdrowiem psychicznym

O swoich kłopotach zdrowotnych aktor opowiedział już w 2016 roku. Przyznał wówczas, że podczas kręcenia "Deadpoola" miał załamanie nerwowe.

Przez cały czas czułem się, jakbym siedział na maszcie podczas białego szkwału. A kiedy to uczucie minęło, doznałem swego rodzaju załamania nerwowego. Dosłownie ciągle się trząsłem... - mówił wówczas w rozmowie z "GQ".

Tym razem zamieścił obszerny wpis na temat swoich stanów lękowych. Zrobił to pod koniec maja nieprzypadkowo.

Maj dobiega końca. Jest to Miesiąc Świadomości Zdrowia Psychicznego. Jednym z powodów, dla których publikuję ten post tak późno, jest to, że umieszczam w swoim harmonogramie za dużo rzeczy, a istotne kwestie mi umykają. Robię to głównie ze względu na mojego kumpla, który jest ze mną przez całe życie: lęk... - czytamy we wpisie aktora.

Ryan Reynolds zwraca również uwagę na to, że o zdrowiu psychicznym mówi się wciąż za mało.

Wiem, że nie jestem w tym sam. Wy wszyscy, którzy tak jak ja zbyt dużo myślą, zamartwiają się i przepracowują, wiedzcie, że też nie jesteście sami. Nie mówimy wystarczająco dużo o zdrowiu psychicznym i nie robimy wystarczająco dużo, aby przestać stygmatyzować dyskusje o nim. Ale pamiętajcie, lepiej późno niż wcale - podsumował.
 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate w czwartej ciąży? Najnowsze zdjęcia podsycają spekulacje. "Trzymała ręce na brzuchu, jakby chciała go ochronić"