Magda Steczkowska we wspólnym klipie z córką. Zofia to piękna kobieta. Fani: Uroda po mamusi

Magda Steczkowska szykuje projekt, w którym udział wzięła jej najstarsza córka. Wokalistka pochwaliła się pierwszymi efektami pracy z pociechą.

Magda Steczkowska ma trzy córki: Zofię, która obecnie ma 19 lat, siedem lat młodszą Michalinę i Antoninę, która urodziła się w 2011 roku. Wokalistka co jakiś czas chwali się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje z córkami. Teraz pokazała fotografie i nagrania z najstarszą pociechą. Miała ku temu powód. 

Magda Steczkowska na urlopie. Odniosła się do strajkuMagda Steczkowska wspiera na odległość strajkujące kobiety

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Magda Steczkowska z najstarszą córka

Magda Steczkowska szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę. Wokalistka nagrała utwór ze swoją najstarszą córką, Zofią. Na tym jednak nie koniec, bo panie spotkały się nie tylko w studiu nagraniowym, ale też na planie zdjęciowym, by nagrać teledysk do utworu. Ten swoją premierę będzie miał 26 maja, czyli w Dzień Matki, jednak Steczkowska już teraz uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała zdjęcia zza kulis sesji. Poprosiła też fanów o pomoc w wyborze odcieni kadrów. 

Kochani, czarno-biały czy w kolorze? Pomóżcie, bo to już ostatnia prosta w pracy nad klipem, a my nie możemy się zdecydować. Zostały tylko dwa dni do premiery naszego duetu z @zosjelka - napisała Steczkowska pod nagraniami. 
 

Na zdjęciach (te znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu) i fragmentach nagrań, które pojawiły się na Instagramie Steczkowskiej, możemy podziwiać nie tylko piosenkarkę, ale też jej piękną córkę. Widać, że Zofia odziedziczyła urodę po swojej sławnej mamie. Podobnego zdania są również fani, którzy licznie skomentowali wpis. 

Obie piękne. 
Niedaleko pada jabłko od jabłoni. 
Jaka matka, taka córka - pisali. 

Niektórzy zwracali uwagę, że panie wyglądają raczej jak siostry. 

Ależ podobne do siebie jesteście. Jak siostry - czytamy. 

Wy też widzicie to podobieństwo? 

Więcej o: