Igor Sokołowski przechodzi z TVN24 do Polsat News. "Okazało się, że poza wielkim miastem ludzie żyją trochę innymi tematami"

Igor Sokołowski poinformował, że w czerwcu rozpocznie współpracę z Polsat News. Dziennikarz związany wcześniej od lat z TVN24 chciałby, aby polityka tym razem nie była główną częścią jego pracy.

Jak podaje Interia, dziennikarz Igor Sokołowski będzie pracował w Polsat News. Przypominamy, że mężczyzna w lutym odszedł z TVN24. W rozmowie z portalem wytłumaczył motywy swojej decyzji - jak twierdzi, spora jej część związana jest z jego życiem z dala od centrum Warszawy.

Zobacz wideo Anna Mucha tłumaczy, dlaczego nie było jej na prezentacji ramówki Polsatu

Igor Sokołowski przechodzi z TVN24 do Polsat News

Dziennikarz informując o swojej decyzji przyznał, że pokłada duże nadzieje w bardziej przestronny dobór tematów. Chciałby, aby tym razem polityka nie była w centrum jego pracy.

Od kilku lat coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem ludzie żyją trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. Taki świat odnajduję w Polsat News - więcej tematów spoza stolicy i sposób opowiadania rzeczywistości, który odpowiada mi najbardziej.

Sokołowski nie ukrywa ekscytacji związanej z rozpoczęciem nowej pracy.

Kiedyś powiedziałem, że jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów. Wciąż to podtrzymuję i cieszę się, że teraz będę mógł to robić w Polsacie.

Igor ma pojawiać się głównie na antenie Polsat News, gdzie zostanie jednym z prowadzących programu "W rytmie dnia". Jednak jak tłumaczy Dorota Gawryluk, dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, nie jest wykluczone, że widzowie zobaczą go też w innych rolach. 

Igor Sokołowski to bardzo dobry dziennikarz, osobowość telewizyjna. Obserwowałam jego pracę od dłuższego czasu. Bardzo się cieszę, że będzie z nami pracował. Nasze pasmo "W rytmie dnia" to jedno z miejsc, w którym widzę go na antenie Polsat News.

Współpraca Sokołowskiego ze stacją Polsat rozpocznie się już w czerwcu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.