Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. "To już nie jest moje miejsce. Uczciwość nie pozostawia mi wyboru"

Igor Sokołowski nie będzie już pracował w TVN24. Ujawniono pożegnalnego maila, którego wysłał do współpracowników. Wspomniał o uczciwości wobec widzów.

Igor Sokołowski zakończył współpracę z TVN24, o czym poinformował portal Wirtualne Media. Sam zainteresowany nie komentuje publicznie swojej decyzji, jednak udało się dotrzeć do pożegnalnego maila, którego wysłał do byłych już współpracowników.

Małgorzata RozenekRajskie wakacje Małgorzaty Rozenek i Natalii Siwiec. Dokąd pojechały?

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Jak informują Wirtualne Media, Igor Sokołowski o swoim odejściu poinformował współpracowników w czwartek 19 lutego wieczorem. Nie przyznał, co dokładnie okazało się powodem jego decyzji, jednak w wiadomości, którą wysłał do kolegów i koleżanek z pracy wspomniał o uczciwości.

Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie - nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy - chciałbym zapomnieć. Dobre - pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny - przepraszam" - napisał do kolegów z redakcji, nazywając pracę z nimi "przywilejem" - miał napisać w mailu.

Jacek PałasińskiJacek Pałasiński odchodzi z TVN24. Pracował w stacji od 20 lat

To już nie pierwsze odejście Igora Sokołowskiego z TVN24. Dziennikarz był początkowo związany ze stacją w latach 2011-2015. Prowadził wówczas poranne pasma: "Dzień na żywo" oraz "Wstajesz i wiesz". Następnie od kwietnia 2015 roku do marca 2016 roku związał się z TVP Info. Stamtąd przeszedł do telewizji WP, z która był związany od lipca 2016 roku do marca 2017 roku. Do TVN24 wrócił w styczniu 2018 roku. Dziennikarstwo od wielu lat łączył z pracą w Polskich Liniach Kolejowych, w których jak sam przyznawał, zajmował się bezpieczeństwem.

Zobacz wideo Paulina Krupińska gwiazdą wiosennej ramówki TVN-u. Opowiedziała o porannych rytuałach przed pracą

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Piaseczny zakochany. Dotąd piosenkarz nie zdradzał tak wiele na temat swojego związku. Wspomniał też o ślubie