Joanna Koroniewska zawiodła się na Macieju Dowborze: Mąż jak zwykle zapomniał. Myśli nad karą dla niego

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą za zgrane małżeństwo i wiele razy udowodnili, że mają do siebie spory dystans. Aktorka udostępniła nowe zdjęcie na Instagramie i pożaliła się na męża. Maciej zapomniał o jej imieninach i nie złożył jej życzeń. Poradziła się fanów, jaką karę ma dla niego wybrać.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par w show-biznesie. Wielokrotnie udowodnili, że potrafią się z siebie śmiać. Są jednak sytuacje, kiedy nie każdemu jest do śmiechu. Asia świętowała imieniny i nie spodziewała się, że jej mąż o tym ważnym dniu zapomni. Postanowiła poskarżyć się na Macieja w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Grzegorz Markowski PerfectZespół Perfect kończy działalność. "Wszystko musi mieć jednak swój koniec"

Joanna Koroniewska chce ukarać męża 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają spory staż związku. Pobrali się w 2014 roku, ale parą zostali znacznie wcześniej. Doczekali się dwóch córek - Janiny i Heleny. Na Instagramie znajdziemy mnóstwo wzajemnych docinek między nimi, przytyków i żartów. Tym razem jednak sprawa jest poważna.

Aktorka poskarżyła się na męża na Instagramie. Przyznała, że świętowała imieniny, ale Maciej o nich zapomniał. Koroniewska zaczęła zastanawiać się nad karą dla zapominalskiego męża. Dodała, że wyciągnie konsekwencje - jak zabranie rakiet do tenisa, czy schowane karty do dekodera. 

Mąż jak zwykle zapomniał o moich dzisiejszych imieninach. Może jakiś pomysł na dotkliwą karę? Zabrać mu rakiety do tenisa, czy może wyjąć kartę z dekodera?! A cały tydzień wieczornych sesji z Bridget Jones? - zastanawiała się aktorka. 
 

Iza ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"ŚOPW". Iza zaliczyła wpadkę. Widzowie wytknęli jej kłamstwo: Popełniłam gafę

Jak zwykle niezawodni fani w komentarzach pośpieszyli z imieninowymi życzeniami dla Joasi. Internauci podsuwali również aktorce propozycje kary dla męża. 

Może jest tak zakochany, że zapomniał.
A dla męża może za karę trening cardio?
Niech zrobi wykwintną kolację przynajmniej się sprawdzi jako kucharz. 
Ja bym go ogoliła - czytamy. 

Myślicie, że aktorka skorzysta z podpowiedzi fanów? 

Więcej o: