Joanna Koroniewska pochwaliła się zdjęciem córki. "Księżniczka - buntowniczka". Do kogo jest podobna? Fani: Cała babcia

Joanna Koroniewska wstawiła na Instagram zdjęcie starszej córki. Dumna matka chwali się "wrodzonym talentem Janiny do ciętej riposty" i pyta, do kogo nastolatka jest podobna. Fani są zgodni: Czysta babcia Kasia!

Joanna Koroniewska coraz śmielej udostępnia na instagramowym profilu fotografie starszej córki, jednak do zachowania odrobiny prywatności nastolatki wykorzystuje pandemiczny nakaz noszenia maseczek ochronnych i tym samym upublicznia niepełny wizerunek Janiny. Mimo tego fani na podstawie porównania samych oczu, ich oprawy oraz koloru włosów jednomyślnie stwierdzili, że pociecha Macieja Dowbora jest istną kopią babci. Sami zobaczcie!

Joanna KoroniewskaKoroniewska pokazała córkę. Podobna do mamy, ale "poczucie humoru po tatusiu"

Joanna Koroniewska pokazała córkę

Żona dziennikarza Polsatu podzieliła się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat wrodzonych cech starszej córki. Według aktorki Janina ma niezwykle rozwinięte poczucie humoru i może pochwalić się złożoną osobowością. Koroniewska zastanawia się, po kim nastolatka odziedziczyła cięty język. Przy okazji opublikowała najnowsze zdjęcie dorastającej dziewczyny.

Moja mała córeczka. No, już nie taka najmniejsza. Trochę księżniczka, trochę buntowniczka. Właściwie brakuje tylko jednego elementu tej złożonej osobowości. Aha - ma jeszcze wrodzony talent do ciętej riposty i delikatnej złośliwości. Ciekawe po kim? U was też trwa spór, kto do kogo bardziej podobny? - pytała zaczepnie Joanna. 
 

Fani skupili się bardziej na wizualnych aspektach podobieństwa do któregoś ze znanych członków rodziny i zamiast analizować cechy charakteru Janiny, niemal jednogłośnie stwierdzili, że nastolatka odziedziczyła urodę po Katarzynie Dowbor

Podobna do Kasi! Piękny kolor włosów odziedziczyła. Cała babcia.
Czysta babcia Kasia! 
Uroda po babci, charakter nie wiem, ale wchodzi w nastoletni wiek, więc to może się zmieniać jak pogoda. 
Według mnie Janka to będzie w przyszłości druga pani Kasia - komentowali pod zdjęciem. 

Halina MlynkovaHalina Mlynkova jest w ciąży! Radosną nowiną pochwaliła się w "PnŚ"

Zgadzacie się z opiniami użytkowników Instagrama? Nie widząc całej twarzy Janki, trudno stwierdzić, czy rzeczywiście jest kopią popularnej babci. 

Zobacz wideo Spodziewaliście się, że Katarzyna Dowbor ma zmysł dekoratorki wnętrz?