Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor chcieli zrobić sobie selfie, ale córka wkradła im się w kadr. "Oczy ma po tatusiu"

Joanna Koroniewska pochwaliła się efektami spontanicznej sesji na plaży. Mistrzynią pierwszego planu została jej córka.

Ostatnio Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córkami polecieli na Wyspy Kanaryjskie. Przez kilka dni aktorzy raczyli fanów pięknymi kadrami z malowniczymi widokami. Mimo że już wrócili do Warszawy, to wciąż chętnie wspominają wakacje. Teraz aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcia ze spontanicznej sesji zdjęciowej na plaży. Do fotografii miała zapozować z mężem, ale przed obiektyw wskoczyła jej młodsza córka Helena.

Joanna Koroniewska i Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek spędza Wielkanoc w Dominikanie. Nie ona jedna

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Polecamy również: Joanna Koroniewska o łódzkiej filmówce. "Robi mi się niedobrze". Nie dostała wolnego, żeby pożegnać się z umierającą mamą

Córka wkradła się w kadr Joannie Koroniewskiej i Maciejowi Dowborowi

Aktorka wrzuciła kilka zdjęć na Instagram. Na wszystkich pozuje z mężem i... młodszą córką Heleną. Dziewczynka wkradła się w kadr i widać jedynie jej oczy.

Ktoś tu się wbił na zdjęcie zupełnie nieproszony. Parcie na szkło wyssała z mlekiem matki. Dobrze, że chociaż oczy ma po tatusiu. A miała być taka sweet focia z mężem. Ale czy TE oczy mogą kłamać?! - napisała Joanna Koroniewska.
 

Mateusz Borkowski 'Big Boy'Mateusz Borkowski "Big Boy" pokazał, jak jego twarz zmieniła się dzięki odchudzaniu

To pierwszy raz, gdy możemy zobaczyć oczy Heleny. Nic więc dziwnego, że dziewczynka skradła show i zachwyciła fanów. Jej oczami była oczarowana także Małgorzata Socha.

Cudne oczka - napisała.
Mistrz pierwszego planu, połowy pierwszego planu.
Bo walczyć o swoją pozycję trzeba od małego.
Jakie piękne oczka.
Ale słodziak - komentowali fani.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor należą do tego grona gwiazd, które nie pokazują twarzy swoich dzieci. Para ma dwie córki - 12-letnią Janinę i trzyletnią Helenę.

Przeczytaj także: Joanna Koroniewska na wakacjach. "Nie za bardzo wiem, jakbym miała pracownikom służby zdrowia bezpośrednio pomóc"

Więcej o: