Mateusz Borkowski "Big Boy" schudł ponad 100 kg. Teraz pokazał, jak jego twarz zmieniła się dzięki odchudzaniu

Mateusz Borkowski, znany również jako "Big Boy", z programu "Gogglebox" chętnie pokazuje fanom, jak ogromną przemianę przeszło jego ciało dzięki zrzuceniu kilkudziesięciu kilogramów.

Tym razem uczestnik telewizyjnego show skupił się na metamorfozie swojej twarzy. Mateusz Borkowski wrzucił na Instagram swoje dwa portrety - aktualny i z czasów, gdy ważył 160 kilogramów. Trudno uwierzyć, że na obu zdjęciach znajduje się ta sama osoba. 

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Przeczytaj także: Mateusz Borkowski "Big Boy" pokazał, jak jego ciało wygląda po odchudzaniu. Fani: Szokujesz i zadziwiasz

Mateusz Borkowski pokazał, jak zmieniła się jego twarz

Na pierwszej fotografii, którą opublikował na Instagramie, widzimy aktualny portret "Big Boya". Uczestnik show "Gogglebox" ma krótko przystrzyżone włosy, brodę i wąsy.

Czary-mary, przesuń w bok - napisał Mateusz Borkowski.

Po kliknięciu na drugie zdjęcie ukazuje nam się portret Mateusza 160 kg temu. Wtedy był łysy, miał nieco inaczej przystrzyżoną brodę i wyraźnie inną twarz. Fani nie ukrywają szoku, a pod zdjęciem zostawili ponad 200 komentarzy.

 
O rany, jaka zmiana. Jest super.
Inny człowiek.
Super, mega przemiana.
O matko, zupełnie inny człowiek - pisali fani.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami!

"Big Boy" nigdy nie ukrywał, że w przemianie pomogła mu operacja zmniejszenia żołądka. Do tego oczywiście musiał zmienić swoje nawyki żywieniowe, żeby nie zaprzepaścić efektów zabiegu. Metamorfoza jest spektakularna, czym Mateusz Borkowski chętnie chwali się na Instagramie. Już wiele razy pokazywał, jak wygląda całe jego ciało, ale teraz po raz pierwszy skupił się jedynie na przemianie samej twarzy. 

Przeczytaj także: Mateusz Borkowski z "Gogglebox" świętuje 35 urodziny. Pokazał się bez koszulki po zrzuceniu stu czterdziestu kilogramów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.