Andrzej Duda ma młodszą siostrę. Kim jest i jak wygląda Anna Duda-Kękuś? Bardzo stylowa kobieta

Media internetowe zainteresowały się w ostatnim czasie siostrą Andrzeja Dudy. Anna Duda-Kękuś to wykształcona 41-latka, która publikuje na Facebooku wiele treści.

Andrzej Duda mieszka w pałacu prezydenckim od sześciu lat. Wszyscy doskonale kojarzą jego żonę oraz córkę, ba, życiem prywatnym Kingi Dudy media zainteresowane są w szczególny sposób, zwłaszcza że prawniczka jest bardzo skrytą osobą i nie udziela się publicznie (POLECAMY: Kinga Duda jednak nie mieszka w Pałacu Prezydenckim? Youtuberka: Wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki. Wiemy, za ile!). Medialnej atencji nie szuka również jedna z sióstr prezydenta. Jak wygląda i czym zajmuje się Anna Duda-Kękuś?

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Andrzej Duda ma młodszą siostrę. Kim jest i jak wygląda Anna Duda-Kękuś? Bardzo stylowa kobieta

W ostatnich dniach serwisy plotkarskie przybliżają internautom postać Anny Dudy-Kękuś. 41-latka to młodsza siostra Andrzeja Dudy, która, jak informował serwis naTemat.pl, pomagała mu podczas kampanii prezydenckiej. Jak każda kobieta, tak i Anna zmienną jest, o czym świadczyć mogą jej kolejne profilowe zdjęcia na Facebooku. Poniższe wskazuje, że temat Powstania Warszawskiego nie jest jej obojętny.

Duda-Kękuś jest ponadto absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Paliwa i Energia. Doskonale zna język czeski, o czym mogą świadczyć publikacje naukowe w tym języku.

W wolnej chwili uprawia stretching, czym chwaliła się dwa lata temu w social mediach. Ponadto jest fanką eleganckich kreacji. W zielonej sukni z wycięciem z prawej strony wyglądała zjawiskowo. Zobaczcie, klikając w naszą galerię.

Anna Duda-Kękuś to rodzona siostra Andrzeja Dudy. Prezydent ma jednak także adoptowaną siostrę, Dominikę, która dołączyła do ich rodziny w wieku 16 lat. 

Z własnego doświadczenia wiemy, że to jest trudna decyzja, ale (...) według nas daje człowiekowi poczucie spełnienia – mówił o decyzji związanej z adopcją Dominiki w programie "Politycy od kuchni" ojciec prezydenta, prof. Jan Tadeusz Duda.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.