Kinga Duda jednak nie mieszka w Pałacu Prezydenckim? Youtuberka: Wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki. Wiemy, za ile!

Znana youtuberka opublikowała w sieci materiał zatytułowany "Jak Kinga Duda wynajęła mieszkanie od mojej koleżanki...?". Klaudia Klara zdradziła, że córka pary prezydenckiej mieszka w dwupokojowym mieszkaniu na warszawskim Śródmieściu. Ile płaci za czynsz?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że Kinga Duda postanowiła zamieszkać z rodzicami w Pałacu Prezydenckim. Najwyraźniej nie zagrzała tam miejsca zbyt długo, ponieważ znana youtuberka dowiedziała się od swojej znajomej, że córka Andrzeja Dudy wynajęła mieszkanie w centrum Warszawy. Podała więcej szczegółów.

Agata DudaKreacja Agaty Dudy z "piorunem" skrytykowana przez stylistkę. "Brakuje tu klasy"

Zobacz wideo Andrzej Duda wypowiedział się na temat związku swojej córki

Kinga Duda jednak nie mieszka w Pałacu Prezydenckim? Ponoć wynajęła dwupokojowe mieszkanie

Klaudia Klara to znana w sieci youtuberka, która w żartobliwy sposób opowiada internautom o swoim życiu. Kobieta ma spore poczucie humoru i w taki też sposób opowiedziała o nowej znajomości swojej koleżanki. Okazuje się, że ta wynajęła ostatnio mieszkanie Kindze Dudzie.

Kiedyś na topie była Kasia Tusk, pamiętamy. Kiedyś na topie była Ola Kwaśniewska, pamiętamy. Dziś na topie jest Kinga Duda -  córka pary prezydenckiej. Moja koleżanka ją poznała! Takie mam znajomości w stolycy! - ekscytowała się na wstępie youtuberka.
Kinga wynajęła mieszka od mojej koleżanki i ja muszę wszystko wiedzieć. Usłyszałam, że ma dwa pokoje, jakbym usłyszała cztery to bym normalnie pękła! W jednym śpi, w drugim żyje, okej. Ile za czynsz?! A że moja koleżanka wie, że ja plotkuję, to widełki mi podała. Między 2,5 a 3 tys. złotych. To znośnie jak na Warszawę. (...) Podobno ochronę miała, a do mieszkania wjechała windą sama.

Klaudia Klara dodała, że córka Andrzej Dudy wynajęła mieszkanie na warszawskim Śródmieściu. Kto wie, może jest sąsiadką rodziców i mieszka niedaleko Krakowskiego Przedmieścia, gdzie zlokalizowany jest Pałac Prezydencki? Cały materiał szalonej youtuberki do obejrzenia poniżej.

 

Kinga DudaKinga Duda świętuje urodziny mimo epidemii koronawirusa. Jest nagranie z imprezy. "Niech żyje, żyje nam!"

Więcej o: