Od kilku tygodni jednym z najgorętszych tematów w Polsce jest zaostrzenie prawa aborcyjnego. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego skomentowało już wiele osób publicznych również zza granicy. Swoje wsparcie okazała między innymi Miley Cyrus.
Strajkujące Polki długo czekały, aż głos zabierze pierwsza dama. Najpierw zrobiła to jednak Kinga Duda. Córka prezydenta opublikowała na swoim profilu na Twitterze długie oświadczenie, w którym dała do zrozumienia, że nie zgadza się z orzeczeniem TK. Niedługo po niej Agata Duda również zastanawiała się głośno na antenie Polsatu, czy kobiety powinno "zmuszać się do heroizmu".
Od ogłoszenia orzeczenia TK minął już niemal miesiąc, ale sprawa nadal pozostaje nierozstrzygnięta. Na ulicach polskich miast nadal odbywają się strajki, których symbolem stała się czerwone błyskawica. W ostatnim czasie ten znak jest dość jednoznaczny, toteż ciekawe, że internauci doszukali się go w jednej z kreacji Agaty Dudy.
Suknię pierwszej damy skomentowała stylistka Ewa Rubasińska. Ma na koncie współpracę z wieloma gwiazdami - ubierała między innymi Edytę Górniak.
Nie jest to wybitna i wyrafinowana kreacja. Bardzo skromna, powiedziałabym dość pospolita, nudna. (...) Brakuje tu klasy. Jedynym plusem kreacji jest jej długość, czyli 7/8 - powiedziała w rozmowie z "Faktem"
Do tej pory Agata Duda była raczej chwalona za wyczucie mody i stylizacje, w jakich pokazywała się publicznie. Czy tym razem rzeczywiście wypadła aż tak słabo?
Kaczorowska zamieszkała z Rogacewiczem w nowym domu. Teraz chwali się łazienką
Nie żyje żona polskiego mistrza boksu. Była w siódmym miesiącu ciąży
Kabaret Ani Mru-Mru odwołuje występy. Wydano oświadczenie
Nawroccy złamali protokół dyplomatyczny. Ekspert od mowy ciała komentuje
To w nim była zakochana Lewandowska, zanim poznała Roberta. Wiadomo, czym się zajmuje
Nowe informacje o aferze u Beckhamów. Do akcji wkroczyli urzędnicy
Ośmioletnia córka Ronaldo zaśpiewała hit Celine Dion i rozbiła bank. Internauci zbierają szczęki z podłogi
Córka Macudzińskiej w poruszającym wpisie. Podzieliła się osobistym wyznaniem
Wieniawa wystawiła nocowankę na WOŚP. W planach aeroby na czczo